ROSTAING pakub tippkvaliteediga töökindad isegi kõige nõudlikumale aednikule ja töömehele. ROSTAING firma loodi 1789, kui Joseph Rostaing pani sellele aluse enda loodud nahkkinnastega. Saadaval hästi varustatud kauplustes üle Eesti ja www.aednik24.ee.

   

Canada

Sobivad varakevadiste või hilissügiseste tööde tegemiseks temperatuuril 0-10°C. Mugav ja soe vooder. Nitriilist libisemisevastased punktid tagavad suurepärase haarduvuse. Pika randmeosaga. Materjal: akrüül, nitriilvaht.

Värvus: helesinine ja tumesinine

Suurus: 6-10

  
WINTERPRO

Winterpro 

Soojad kindad, mis on pikema randmeosaga. sobivad kõikide tööde tegemiseks külma ja märja ilmaga. Hea haarduvusega ja vastupidavad kulumisele. Kindad on polüamiist voodriga, nitriilist kattega, peopesal akrüülist mikropunktid mugavama haarde tagamiseks ja libisemise vältimiseks.

Värvus: must

Suurus: 8-11

 

  
COLDPRO

Coldpro

Spetsiaalsed vastupidavad kindad talvisteks töödeks. Topeltkude kinda sees pakub mugavust ja kaitset külma eest, lateksiga kaetud pind kaitseb niiskuse eest.

Värvus: must/punane

Suurus: 8-11

 

  
BLACKPRO2

Blackpro

Hästiistuvad, väga vastupidavad kindad abrasiivsete materjalidega töötamiseks ning teravate servadega materjali käsitsemiseks. Kõrgeim sisselõikekindluse tase (5/5). Kaetud polüuretaaniga.

Värvus: must

Suurus: 8-11

 

  
AIRPRO bt

Airpro

Hästihingavad õhukesest polüamiidist vastupidavad kindad, peopesa kaetud polüuretaanist kattega. Sobilikud kõikidele töödele, mis nõuavad täpsust ja käteosavust: mõõtmine, mehhaanika, paigaldustööd, elektritööd, puusepatööd, ripplagede paigaldus.

Värvus: oranž

Suurus: 8-10

 

  
CARPRO bt

Carpro

Polüamiidist nitriilkattega kindad, mis on mõeldud plaatimis- ja viimistlustöödeks. Kindad on ekstra pikad (28cm), et kaitsta randmeosa, mis on krõpskinnitusega.

Värvus: must/oranž

Suurus: 8-11

 

  
GRIPRO bt

Gripro

Vastupidavad, hea haarduvusega ja  ääretult mugavad töökindad, mis on kaetud akrüülist lateksiga.

Värvus: must/oranž

Suurus: 8-11

 

  
MACPRO bt log

Macpro

Spetsiaalsed ehitustöödel kasutatavad kindad, mis on ideaalsed müüritööde tegemisel, aga ka teravate materjalide käitlemisel (kõrgeim sisselõikekindluse tase (5/5), akende paigaldamisel ja fassaaditöödel. Veekindlad (ka tsement ei tungi läbi) ja  hea haardevõimega. Kinda randmeosal  on samuti kaitse lõikevigastuste eest, reguleeritav krõpskinnitus. Kindad on valmistatud lõikekindlast kiust, kaetud lateksiga.

Värvus: must

Suurus: 8-11

 

  
MAXIPRO btp

Maxipro

Veekindlad, mustast polüamiidist nitriilkattega töökindad,  PVC mikropunktid peopesal tagavad hea haarde ja libisemisekindluse, elastne randmeosa. Sobivad abrasiivsete materjalidega  ja niiskes keskkonnas vajalike tööde tegemiseks: ehitustööd, katusepanemine, mehaanika, puusepatööd.

Värvus: must/helesinine

Suurus: 8-11