Head aiandustootjad!

Kuni 31.10.2017 on võimalik Horticomist 2018.aastaks ette tellida tippsibulat. Saadaval on pakendid 20kg ja 25kg, olenevalt sordist. Orienteeruvad tarnenädalad on: nädal 6, nädal 10 ja nädal 14.

Pakume järgmisi sorte:

SortKirjeldus
CupidoKeskvarajane sort, ümarad sibulad, sobib kasvatamiseks kõikidel mullatüüpidel. Ilusa kuldkollase koorega ja keskpika säilivusega.
Red KarmenHiline, saagikas, punasekooreline sort. Ilusa sügavpunase värvuse, ümara kuju ja hea säilivusega. Sobib kasvatamiseks kõikidel mullatüüpidel.
SettonHilisem sort, piklik-ümar kuju, väga hea saagikusega, sobib pikaajaliseks säilitamiseks.
SnowballValge viljalihaga, ümara kujuga ja keskmisest saagikam. Lühiajalise säilivusega.
SturonHilisem, piklik-ümara kujuga saagikas sort. Pikaajalise säilivusega.
Stuttgarter RiesenNoorelt ümar, valmides muutub lapikuks. Tugeva aroomi ja terava maitsega. Hea säilivusega. Sobib ka sibulapealsete kasvatamiseks.
Golden GourmetÜmara kujuga šalottsibul. Keskvarajane sort, kollase koorega. Hea säilivusega, külmakindel, sobib kasvatamiseks kõikidel mullapindadel.
Red SunÕmara kuju ja punase koorega, kuid valge viljalihaga šalottsibul. Saagikas keskvarajane sort. Sobib pikaajaliseks säilituseks.
Stuttgarter StanfieldVarajane sort. Vastupidav taimehaigustele, lapiku kujuga ja kollase koorega ning lühiajalise säilivusega. Sobib sibulapealsete kasvatamiseks
HerculesKõrge saagikusega ja väga ühtlane sort. Sobib pikaajaliseks säilituseks, on ümara kujuga ja  ennakõidumiskindlusega. Sobib sibulapealsete kasvatamiseks.
Stur BC20Atraktiivne ümar sibul. Hea ennakõidumiskindlusega. Sobib sibulapealsete kasvatamiseks ja pikaajaliseks säilituseks
Parendatud „Sturon“ – ühtlasema suurusega mugulad.
TroyVäga varajane sort, kõrge ennakõidumiskindlusega, suurepärane koore kvaliteet, kena sügavkollane värvus, lapikümar. Kõrge saagikus.
Red RayÜhtlase kvaliteediga ja kaunis tumepunane värvus. Saagikas sort, hea säilivusega.

Tutvu tippsibula infolehega SIIN.

Huvi korral pöörduge meie kliendihaldurite poole:

Katrin Pajumägi, tel 503 8302, e-mail katrin.pajumagi@horticom.ee

Margit Antson, tel 5884 9492, e-mail margit.antson@horticom.ee

 

onion-2404583_1920