Tallinna hulgiosakond

Loomäe tee 11,
Rae vald,
Harjumaa 75306
Tel (+372) 60 11 727
Fax (+372) 604 8656
info@horticom.ee
Avatud E-R 9-16

Tartu hulgiosakond

Tööstuse tee 9,
Tõrvandi alevik,
Kambja vald,
Tartumaa 61715
Tel (+372) 7 429 079
Fax (+372) 799 6090
info@horticom.ee
Avatud E-R 9-16

VÄIKEHULGIMÜÜK AIANDUSTOOTJATELE JA KAUPLUSTELE

Margit Leemet

Müügiesindaja
Põhja-Eesti
5322 6887, 681 1707
margit.leemet@horticom.ee

Tiiu Valgerist

Müügiesindaja
Lõuna-Eesti
5303 7766, 742 9079
tiiu.valgerist@horticom.ee

HULGIMÜÜK KAUPLUSTELE

Uku Peerna

Müügijuht
504 0860
uku.peerna@horticom.ee

Ly Kalberg

Piirkonna esindaja
Tallinn
5349 9721
ly.kalberg@horticom.ee

Mari-Anne Suvi

Piirkonna esindaja
Harjumaa
5332 3377
mari-anne.suvi@horticom.ee

Kristina Sarapik

Piirkonna esindaja
Lääne-Eesti
5341 4530
kristina.sarapik@horticom.ee

Kristhel Oro

Piirkonna esindaja
Kirde-Eesti
505 2593
kristhel.oro@horticom.ee

Kristel Ojaste

Piirkonna esindaja
Kesk-Eesti
505 3842
kristel.ojaste@horticom.ee

Janika Paat

Suurkliendihaldur
521 2733
janika.paat@horticom.ee

Airi Reinhold

Suurkliendihaldur
5302 2845
airi.reinhold@horticom.ee

Magi Peda

Suurkliendihaldur
5347 2925
magi.peda@horticom.ee

Marika Kartau

Müügiassistent
651 2957
marika.kartau@horticom.ee

Maret Arulepp

Müügiassistent
651 2964
maret.arulepp@horticom.ee

PROFIMÜÜK TOOTJATELE

Anu Ruut

Profiosakonna müügijuht
504 7195
anu.ruut@horticom.ee

KÖÖGIVILJA- JA MARJAKASVATUS

Evelyn Ivask

Kliendihaldur
Harju-, Rapla-, Pärnu-, Järva-, Viru-, Lääne-, Saare- ja Hiiumaa
503 8302
evelyn.ivask@horticom.ee

Kati Maaker

Kliendihaldur
Tartu-, Jõgeva-, Viljandi-, Põlva-, Võru- ja Valgamaa
5884 9492
kati.maaker@horticom.ee

Margit Antson

Kliendihaldur
Lapsehoolduspuhkusel

LILLEKASVATUS, HALJASTUS, GOLFI- JA SPORDIVÄLJAKUD

Maria Kirejeva

Kliendihaldur
Harjumaa, Jõgevamaa, Järvamaa, Virumaa
5628 5842
maria.kirejeva@horticom.ee

Margit Lahtvee

Kliendihaldur
Harjumaa, Pärnumaa, Raplamaa, Läänemaa, Saared
5342 3148
margit.lahtvee@horticom.ee

Kristel Rohusalu

Kliendihaldur
Tartumaa, Põlvamaa, Valgamaa, Võrumaa, Viljandimaa
5348 6245
kristel.rohusalu@horticom.ee

Evelyn Ivask

Kliendihaldur
golfi- ja spordiväljakud
503 8302
evelyn.ivask@horticom.ee

TEHNIKA

Mart Kangur

Aiandustehnika projektijuht
511 2277
mart.kangur@horticom.ee

E-POOD ja E-TELLIMISKESKKOND

Vizma Tamme

E-poe klienditugi
651 2972, 5349 2024
klienditugi@horticom.ee

Melissa Otsep

Andmesisestaja
melissa.otsep@horticom.ee

Hannes Unt

E-äri juht
521 3159
hannes.unt@horticom.ee

OSTUOSAKOND

Kristiina Karu

Ostuosakonna juht
51 31 681
kristiina.karu@horticom.ee

Triin Jõgevest

Tootejuht
Seemned, lilled
5780 9830
triin.jogevest@horticom.ee

Piret Lainde

Tootejuht
Taimekaitse- ja kahjuritõrjevahendid, aiatarvikud ja -tööriistad
5348 7277
piret.lainde@horticom.ee

Kairi Liiv

Tootejuht
Kodu- ja aiakaubad, aiatarvikud ja -tööriistad
505 2592
kairi.liiv@horticom.ee

Silvia Rumm

Ostuosakonna assistent
5309 3180
silvia.rumm@horticom.ee

LADU

Viola Idavain

Laojuhataja
505 9839
viola.idavain@horticom.ee

Katre Paap

Tartu laojuhataja
5331 1399
katre.paap@horticom.ee

Zinaida Novitski

Lao administraator
651 2967
ladu@horticom.ee

Anne Pärenson

Laohoidja
ladu@horticom.ee

Kaire Janter

Laohoidja
ladu@horticom.ee

Merle Haamer

Laohoidja
ladu@horticom.ee

Merily Roots

Laohoidja
ladu@horticom.ee

Raul Sarapik

Laohoidja
ladu@horticom.ee

Raiko Pajust

Laohoidja-logistik
ladu@horticom.ee

Eduard Orehov

Laohoidja
ladu@horticom.ee

Ranno Piigert

Laohoidja
ladu@horticom.ee

Henry Roos

Laohoidja
ladu@horticom.ee

Sergei Enkvist

Laohoidja
ladu@horticom.ee

Ahto Sõber

Kaubikujuht
ladu@horticom.ee

JUHTIMINE

Karol Kõrm

Tegevjuht
521 1379
karol.korm@horticom.ee

Mart Kangur

Haldusjuht
511 2277
mart.kangur@horticom.ee

Susanna Päiv

Turundusspetsialist
512 5742
susanna.paiv@horticom.ee

Karmen Lehtla

Turundusspetsialist
Lapsehoolduspuhkusel
karmen.lehtla@horticom.ee

Meeli Sermat

Turundusjuht
Lapsehoolduspuhkusel
meeli.sermat@horticom.ee

RAAMATUPIDAMINE

Anne-Helle Heinsaar

Pearaamatupidaja
651 2952
anne.heinsaar@horticom.ee

Merle Tiisma

Raamatupidaja
681 1704
merle.tiisma@horticom.ee

Meeli Alas

Raamatupidaja assistent
651 2976
meeli.alas@horticom.ee