Tallinna hulgiosakond

Loomäe tee 11,
Rae vald,
Harjumaa 75306
Tel (+372) 60 11 727
Fax (+372) 604 8656
info@horticom.ee
Avatud E-R 9-16

Tartu hulgiosakond

Tööstuse tee 9,
Ülenurme vald,
Tartumaa 61715
Tel (+372) 7 429 079
Fax (+372) 799 6090
info@horticom.ee
Avatud E-R 9-16

VÄIKEHULGIMÜÜK

Reelika Tähka

Reelika Tähka

Müügiesindaja
Põhja-Eesti
5322 6887, 681 1707
reelika.tahka@horticom.ee
Tiiu

Tiiu Valgerist

Müügiesindaja
Lõuna-Eesti
5303 7766, 742 9079
tiiu.valgerist@horticom.ee

HULGIMÜÜK KAUPLUSTELE

Triinu Kurg

Triinu Kurg

Suurkliendihaldur
508 3490
triinu.kurg@horticom.ee
Airi Reinhold

Airi Reinhold

Suurkliendihaldur
5302 2845
airi.reinhold@horticom.ee

Ly Kalberg

Piirkonna esindaja
Tallinn
5349 9721
ly.kalberg@horticom.ee

Mari-Anne Suvi

Piirkonna esindaja
Harjumaa
5332 3377
mari-anne.suvi@horticom.ee
Tea Vaino

Tea Vaino

Piirkonna esindaja
Kirde-Eesti
505 2593
tea.vaino@horticom.ee

Airi Iman

Piirkonna esindaja
Lääne-Eesti
5341 4530
airi.iman@horticom.ee
Kristel Ojaste

Kristel Ojaste

Piirkonna esindaja
Kesk-Eesti
505 3842
kristel.ojaste@horticom.ee
Magi

Magi Peda

Piirkonna esindaja
Lõuna-Eesti
5347 2925
magi.peda@horticom.ee

Maret Arulepp

Müügiassistent
651 2964
maret.arulepp@horticom.ee
Marika Kartau

Marika Kartau

Müügiassistent
651 2957
marika.kartau@horticom.ee

PROFIMÜÜK TOOTJATELE

Ain Lepik

Ain Lepik

Osakonnajuhataja
504 7195
ain.lepik@horticom.ee

KÖÖGIVILJA- JA MARJAKASVATUS

Katrin

Katrin Pajumägi

Kliendihaldur
Harju-, Rapla-, Pärnu-, Järva-, Viru-, Lääne-, Saare- ja Hiiumaa
503 8302
katrin.pajumagi@horticom.ee
Margit. A

Margit Antson

Kliendihaldur
Tartu-, Jõgeva-, Viljandi-, Põlva-, Võru- ja Valgamaa
5884 9492
margit.antson@horticom.ee

LILLEKASVATUS

Marili Jaama

Marili Jaama

Kliendihaldur
Harjumaa, Lääne- ja Ida-Virumaa, Järvamaa, Jõgevamaa
5628 5842
marili.jaama@horticom.ee
????????????????????????????????????

Liis Nõmmann

Kliendihaldur
Harjumaa, Läänemaa, Saared, Pärnumaa, Raplamaa
5342 3148
liis.nommann@horticom.ee
Kätlin Hrenova

Kätlin Hrenova

Kliendihaldur
Tartumaa, Põlvamaa, Valgamaa, Võrumaa, Viljandimaa
5348 6245
katlin.hrenova@horticom.ee

Thea Rebane

Ostuspetsialist
651 2955
thea.rebane@horticom.ee

TEHNIKA

Tõnis

Tõnis Soopere

Aiandustehnika projektijuht
5554 6769
tonis.soopere@horticom.ee

HALJASTUS JA GOLFIVÄLJAKUD

Siiri

Siiri Part

Kliendihaldur
651 2987
siiri.part@horticom.ee

OSTUOSAKOND

Marit Komendant

Marit Komendant

Tootejuht
Taimekaitse- ja kahjuritõrjevahendid
5309 3180
marit.komendant@horticom.ee
Helina Sepper

Helina Sepper

Tootejuht
Seemned
5780 9830
helina.sepper@horticom.ee
Kristiina

Kristiina Karu

Tootejuht
Väetised, substraadid ja tootmistarvikud
651 2988
kristiina.karu@horticom.ee
Merje-Lilleväli

Merje Lilleväli

Tootejuht
Kodu- ja aiakaubad, aiatarvikud ja -tööriistad
651 2961
merje.lillevali@horticom.ee
Piret

Piret Lainde

Tootejuht
Taimmaterjal, aiatarvikud ja -tööriistad
5348 7277
piret.lainde@horticom.ee

LADU

Viola Idavain

Viola Idavain

Laojuhataja
505 9839
viola.idavain@horticom.ee
Triinu Vasser

Triinu Vasser

Tartu laojuhataja
5331 1399
triinu.vasser@horticom.ee
Zinaida

Zinaida Novitski

Lao administraator
651 2967
ladu@horticom.ee
Anne

Anne Pärenson

Laohoidja
651 2965
ladu@horticom.ee
Kati

Kati Küngas

Laohoidja
651 2965
ladu@horticom.ee
Kaire

Kaire Janter

Laohoidja
651 2965
ladu@horticom.ee
Eneken

Eneken Treial

Laohoidja
651 2965
ladu@horticom.ee
Raul Sarapik

Raul Sarapik

Laohoidja
651 2965
ladu@horticom.ee
Margus Hallang

Margus Hallang

Laohoidja
651 2965
ladu@horticom.ee
Raiko Pajust

Raiko Pajust

Laohoidja-logistik
651 2965
ladu@horticom.ee
Jaan Põld

Jaan Põld

Laohoidja-logistik
651 2965
ladu@horticom.ee
Rihard

Rihard Virve

Laohoidja
651 2965
ladu@horticom.ee

JUHTIMINE

Karol

Karol Kõrm

Tegevjuht
521 1379
karol.korm@horticom.ee
Mart

Mart Kangur

Haldusjuht
511 2277
mart.kangur@horticom.ee
Marika

Marika Konrad

Arendusjuht
504 2545
marika.konrad@horticom.ee
Meeli

Meeli Sermat

Turundusjuht
526 8455
meeli.sermat@horticom.ee

Karmen Lehtla

Turundusspetsialist
512 5742
karmen.lehtla@horticom.ee

RAAMATUPIDAMINE

Anne_Helle

Anne-Helle Heinsaar

Pearaamatupidaja
651 2952
anne.heinsaar@horticom.ee
Merle

Merle Tiisma

Raamatupidaja
681 1704
merle.tiisma@horticom.ee
Anneli

Anneli Kardin

Raamatupidaja assistent
anneli.kardin@horticom.ee