Vaarikataimi on võimalik 2019.aastaks tellida kuni 2018.aasta lõpuni. Küsi hinnakirja Horticomi väikehulgimüügi müügiesindajatelt või köögivilja- ja marjakasvatuse kliendihalduritelt!

ToodeKirjeldus
Glen AmpleViljad suured kuni väga suured, koonilised ja hästiliitunud osaviljadega. Hea korjatavuse, käitlemis- ning talvekindlusega. Sobib hästi lauamarjaks ja kannatavad hästi transporti. Viljad hakkavad valmima juuli lõpus. Väga saagikas, aga vajab rohkelt kastmist ja väetamist. Taimed on tugeva ja püstise varrestikuga, millel ogad peaagu puuduvad. Taim vajab toestust. Üsna vastupidav antraknoosile, kuid haigestub mõningal määral varrepõletikku.
Heritage 
PolkaTumepunane, väga maitsev mari. Marja keskmine kaal 4-5 grammi. Suured koonilise kujuga tumepunased viljad on erakordselt ilusad. Talub hästi transporti. Sobib tarvitamiseks lauamarjana, sügavkülmutamiseks (säilitab kuju ka pärast ülessulatamist), moosiks, veiniks. Annab saaki juba esimesel aastal peale istutamist. Valmimisaeg augustis, esimesed marjad valmivad ka juba juuli keskel, vilju valmib külmadeni. Remontantsort, st. annab saaki ka samal aastal kasvanud vartel (kevadel eelmise aasta varred maha lõigatud). Euroopas väga levinud sort. Varred ca 1,5 m.
TulameenSuur, piklik, särav vili. Marjade maitse on eriti magus ja mahlane. Viljad on hea korjatavuse ja käitlemiskindlusega. Sordil on vähe väikseid okkaid. Taim kasvab kõrgusega 1,5-2 m. Kevadel hilise kasvualgusega. Õitseb juunis valgete õitega. Pikk viljade valmimise aeg, mis kestab juuli lõpust kuni septembrini. Viljakandnud varred lõigata sügisel maapinnani tagasi. Sobivad suurepäraselt lauamarjaks, hoidiste ja mahla valmistamiseks.