Heissner jää- ja lumesulataja 3 kg puisturiga ja 5 kg ämbris

Jääsulataja on suurepärane asendus tavapärastele libeduse tõrjumise võtetele.  Algselt oli Heissneri jääsulataja mõeldud tiigi jäässe aukude sulatamiseks, et talvisel ajal saaksid kalad hingata, kuid ta sobib imeliselt ka teedel jää sulatamiseks. Sulataja koosneb looduslikust kaltsiumkloriidist, veest ja aktivaatorist, mis on igati ohutu loodusele ning lemmikloomadele. Kaltsiumkloriidi baasil toodetud jääsulataja on tunduvalt efektiivsem, sest ta sulatab jääd 10 korda kiiremini kui naatriumkloriidi baasil.

Lumi ja jää hakkavad sulama tänu koostisosade reageerimisel tekkinud soojusele. Sulatamisel tekkiv soojus kiirendab protsessi 8-10 korda. Sulataja toimib temperatuuril kuni -50 oC, mis tagab toote mõju isegi väga külmal talvel. Kasutamisel tuleb arvestada sellega, et graanulid toimivad kuni 3 päeva peale puistamist. Peale vihma ja lumesadu tasub jääsulatajat uuesti puistata.

Jääsulataja kasutamisel on mitu eelist, mis teeb toote unikaalseks abivahendiks talvisel ajal. Tavaline sool jätab jalatsitele valgeid rante ning soolagraanuleid on kerge jalatsitega tuppa tuua. Kaltsiumkloriidi baasil toodetud Heissneri jääsulataja graanulhelbed on suured ega jää jalatsite talla külge. Lisaks ei jäta see soolarante jalanõudele. Graanulid ei kahjusta looduskivi, betooni, kivisillutist, asfalti ning on ohutu murule, taimedele ja isegi lemmikloomadele.

Kasutusala: Aia- ja garaaži sissesõiduteed, teed, sissepääsud, trepid, lasteasutuste ja koolide ümbrus, erinevad laadimispaigad, parklad, jäätunud väravad ja uksed, tanklad. Puidule see jääsulataja pigem ei sobi, sest võib jätta puidule laike, lisaks võib see ka puitu imbuda, olenevalt puidumaterjalist ja värvist. Seega me pigem soovitame seda puidul mitte kasutada.

Ökoloogiliselt puhas, ohutu loodusele ja koduloomadele. Kiireim ja efektiivseim jääsulataja!

  • Ei kahjusta looduskivi, betooni, kivisillutist, asfalti
  • Ei põhjusta allergiaid koduloomadele
  • Lahustub täies ulatuses
  • Koostis: kaltsiumkloriid 77-80 % CaCl2 (graanulhelbed), kristallides seotud vesi, aktivaator

Vaadake ka Nurgakivi saatest tehtud katset 2018-ndal aastal. Video leiab SIIT.

Kasutusnorm:

  1. Kasutamine granulaadina. Puista lume ja jääga kaetud alale. Kulunorm 20 g/m² on piisav tavatingimustes. Kõva pakase ja paksema jääkihi korral kasutage kuni 100 g/m².
  2. Kasutamine vesilahusena. Lahusta 20 g-100 g (ca 1/4 korgitäit kuni korgitäis) vahendit 1 l vees vastavalt jää paksusele ja kasta kastekannuga sulatamist vajavat ala. 1 kastekannust (10 l) piisab 10 m² sulatamiseks.

Tootja: Heissner GmbH, Saksamaa

Toode saadaval: Bauhaus, Bauhof, E-Ehituskeskus, Espak, Plantex, www.aednik24.ee  

4006873398783_jaasulataja_3-kgheissner_jaasultaja5kg