Horticom OÜ on aiandus- ja põllumajanduskaupade hulgimüügiga tegelev ettevõte, mis on tegutsenud Eesti turul 25 aastat.

Meie lugu videol

Varustame erinevaid aiakaupade müüjaid, köögivilja-, lille- ja marjakasvatajaid, puukoole, lillepoode ja haljastajaid. Pakume laias valikus köögivilja- ja lilleseemneid, muruseemneid, katteloori ja teisi kattekangaid, plast- ja savipotte, külvikassette ja külvitarbeid, sibullilli, tippsibulaid, väetisi, kahjuritõrje- ja taimekaitsevahendeid, noortaimi, seemnekartulit, frigotaimi, substraate, kasvuhooneid profikasvatajatele ning laialdaselt muid erinevaid aiakaupu.

Võite leida meie kaupu hästi varustatud kauplustest üle Eesti!

Meie väärtused

Positiivne hoolivus
Sihikindel järjepidev areng

Meie missioon

Külvame rõõmu!

Meie visioon

Olla juhtiv aianduskaupade pakkuja Eesti, Läti ja Leedu turul.

Ajalugu

  • Ettevõte asutati Selteret OÜ nime all 01.12.1995.a. Harjumaal Viimsis. Viimsis oli algselt ainus Seltereti hulgikontor.
  • 2004.aastal kolisime enda isiklikku majja Viimsis Muuli tee 8, kus hakkas lisaks hulgimüügile tegutsema ka Seltereti jaemüük – Viimsi Aiakeskus.
  • 2004. aasta lõpus avasime hulgimüügikontori Tartus.
  • 2007. aastal saime valmis uue, Lõuna-Eesti piirkonda teenindava hulgimüügikontori Ülenurme Tehnopargis, Tööstuse tee 9.
  • 2009. aastal kolis Tallinna hulgimüügiosakond ettevõtte kasvamise tõttu Viimsist uuele pinnale Mõigu Tehnopargis. Muuli tee majja jäi tegutsema Viimsi Aiakeskus.
  • 2011.a. veebruaris omandasime Pest-Chemical OÜ ning toimus kahe firma – Seltereti ja Pest-Chemicali ühinemine. Kahe firma teadmiste, kogemust ja toodete liitmine on tõstnud meie efektiivsust ja andnud lisaväärtust ka meie klientidele ja koostööpartneritele.
  • 2015.aastal toimusid suured muudatused. 05.08.2015 omandasime Schetelig EV AS ning selle tütarettevõtted SIA Schetelig (Läti) ning UAB Schetelig LIT (Leedu). Ühendades Eesti aiandusturu kaks tublit tegijat, tekkis uus tugevam ettevõte, mille eesmärk on olla efektiivsem ja suutlikum. Ühendasime kahe ettevõtte inimesed, teadmised, tooted, süsteemid. Klientide jaoks kõige olulisem võit on see, et kõik tooted saadakse kätte ühest kohast ning jääb ära aeganõudev suhtlus kahe firmaga. Koostöö kõikide Seltereti ja Scheteligi hankijatega jätkub.
  • Ühise organisatsioonina hakkasid Selteret OÜ ja Schetelig EV AS toimima 01.10.2015. Selteret kolis Mõigust Jürisse, aadressile Loomäe tee 11, Lehmja küla, Harjumaa.
  • 01.09.2015 otsustasime lõpetada jaemüügi, et suunata oma jõud täielikult hulgimüügile. Viimsi Aiakeskuse uueks omanikus sai AS Plantex ning kauplus tegutseb edasi nime all Viimsi Istikuäri.
  • 10.12.2015 andsime teada oma nimemuudatusest, Selteret OÜ uueks nimeks sai Horticom OÜ.