Horticomi väetised

Profiväetised igale aednikule ja rohenäpule nüüd kättesaadavad!Horticomil on 7 erinevat väetist –  4 veeslahustuvat väetist kastmiseks, 3 pikaajaliselt toimivat väetist.Horticomi väetiste infolehtHorticom väetistega väetad nagu proff! Hobiaednikel on võimalus väetada oma taimi ja köögivilju väga kvaliteetse profiväetisega, sest nüüd on profiväetised pandud väikesesse pakki! Horticom väetised soodustavad tervete taimede kasvu, tagavad rikkaliku viljumise ja kõrge […]

LOE EDASI

Compo aiaväetis ENTEC 3 kg

Kaasaegne kõrgväärtuslik universaalväetiskõikidele aiakultuuridele. Keskonnasõbralik uus toimeaine ENTEC hoolitseb toitainetete omastamise eest, põhjavee kaitsmise eest – vähendatud nitraatide väljauhtumine.                           Mõjub temperatuurist sõltuvalt 4-10 nädalat. Sisaldab kõiki põhitoitaineid ja olulisi mikrotoitaineid. Sobib hästi klooritundlike taimede väetamiseks .

LOE EDASI

Compo muruväetis “Ei samblale!” 4 kg

Spetsiaalselt välja töötatud kurnatud murule sambla väljatõrjumiseks. Efektiivne 6 nädalat, toetab ja kultiveerib muru. Tugevdab muru rohelist värvi.

LOE EDASI

Compo orhidee väetisepulgad 20 tk

Sisaldavad kõiki vajalikke põhi- ja mikrotoitaineid. Aktiveerivad kasvu ja soodustavad loomuliku õievärvuse intensiivistumist. 

LOE EDASI

Compo pikaajaline aiaväetis 2 kg

Pikaajalise toimega aiaväetis lilledele, ilutaimedele, köögiviljadele: uudne väetamissüsteem, kus toitainete vabastamine toimub kahes faasis. Ühekordsest väetamisest piisab terveks hooajaks. Optimaalne varustamine tänu esmasele ja pikaajalisele mõjule (6 kuud). Kõik olulisemad põhi- ja mikrotoitained igas graanulis hoolitsevad tugevate õite ja terve kasvu eest. Vastupidavus haiguste ja kahjustuste vastu.

LOE EDASI

Compo pikaajaline marjaväetis 850 g 6-kuud

Vaigukihiga kaetud rohelised väetisegraanulid katavad hilisema toitainete vajaduse. Ühekordsest väetamisest piisab terveks hooajaks. Kõik olulisemad põhi- ja mikrotoitained igas graanulis hoolitsevad tugevate õite ja terve kasvu eest. Vastupidavus haiguste ja kahjustuste vastu suureneb. Sobib marjadele, puuviljadele ja köögiviljadele.

LOE EDASI

Compo pikaajaline muruväetis 4 kg ja 25 kg

Muruväetis mängu-, spordi- ja ilumurule. Sisaldab kõiki põhi- ja mikrotoitaineid, mida muru vajab *Tagab rohelise, tugeva ja ühtalse muru. Tasakaalustatud toitainetega varustamine vähendab sambla ja umbrohu levikut.                  Keskkonnasõbralik.

LOE EDASI

Compo pikaajaline okaspuuväetis 1 kg

Vaigukihiga kaetud rohelised väetisegraanulid. Okaspuud on tihedad ja tugevad. Ühekordsest väetamisest piisab terveks hooajaks. Hoolitseb tugeva õie ja tervkasvu eest. Vastupidav haiguste ja kahjustuste eest. Sobib okas- ja igihaljastele puudele.

LOE EDASI

Compo pikaajaline rodoväetis 850 g

Vaigukihiga kaetud rohelised väetisegraanulid. Stardiväetised alustavad toimimist kohe, vaigukihiga väetisegraanulid imanduvad pikaajalist (6 kuu jooksul). Tagab taimele optimaalse toitainete vajaduse. Ühekordne väetamine terveks hooajaks. Sobib ka mustikatele,

LOE EDASI

Compo pikaajaline roosiväetis 1 kg

Vaigukihiga kaetud rohelised väetisegraanulid. Tagab kaunid ja kauapüsivaid õied. Ühekordsest väetamisest piisab terveks õitsemishooajaks. Vastupidav haiguste ja kahjustuste vastu. Sobib roosidele ja õitsevatele põõsastele (sirel, ebajasmiin, forsüütia jt).

LOE EDASI

Compo pikaajaline tomativäetis 850 g

Ühekordsest väetamisest piisab terveks hooajaks. Kõik olulisemad põhi- ja mikrotoitained igas teras hoolitsevad tugeva õie ja terve kasvu eest. Vastupidav haiguste ja kahjustuste eest. Sobib köögiviljadele ja maitsetaimedele.

LOE EDASI

Compo pikaajalise toimega rõdutaimede väetis 400 g (6 kuud)

Vaigukihiga kaetud rohelised väetisegraanulid katavad kogu toitainete vajaduse. Graanulites olevad toitained lahustuvad graanuli sees ning tungivad soojuseja vee mõjul vähehaaval (3-4 kuu jooksul) läbi ümbriskihi. Ühekordsest väetamisest piisab terveks hooajaks. Sobib kasutamiseks kõikidele rõdutaimedele, samuti kalmistul ning tsitruselistele.

LOE EDASI

Compo universaalsed väetisepulgad 30 tk

Sisaldavad kõiki vajalikke põhi- ja mikrotoitaineid. Aktiveerivad kasvu ja soodustavad loomuliku õievärvuse intensiivistumist.

LOE EDASI

Compo väetisepulgad õitsvatele taimedele 30 tk

Sisaldavad lilledele vajalikke põhi- ja mikrotoitaineid. Pikaajaline lämmastik vabaneb vastavalt taimede toitevajadusele 3 kuu jooksul.

LOE EDASI

Compo väetisepulgad rohelistele taimedele 30 tk

Sisaldavad kõiki vajalikke põhi- ja mikrotoitaineid. Pikaajaline lämmastik vabaneb vastavalt taime vajadusele 3 kuu jooksul. Guaano (linnusõnniku) mahedad toitained hoolitsevad terve kasvu ja sügavrohelistelehtede eest.

LOE EDASI