• Mullas sisalduvate mikroelementide ja toitainete toime 8 nädalat
  • Tagab taimedele optimaalse ja tervisliku keskkonna köögiviljade saagikuse tõstmiseks ja kaitseks haiguste eest
  • Taimed tugevad ja viljad aromaatsed

Sõmer ja õhuline struktuur. Tervislik ja aromaatne saak. COMPO SANA® Tomati ja köögiviljade muld on valmis koheseks kasutamiseks. See muld kvalifitseerub spetsiaalselt saagikuse tõstmiseks köögiviljadel, mis nõuavad rohkelt vajalikke toitaineid nagu tomat, paprika, kurk, baklažaan, nuikapsas. Tagab taimedele optimaalse ja tervisliku keskkonna köögiviljade saagikuse tõstmiseks, haiguste eest kaitseks. Taimed on tugevad ja viljad aromaatsed.

Kasutamine: Kasutamine kasvuhoones: Kata kasvuhoone maapind (umbes 10 cm kõrguseks) COMPO SANA Tomati ja köögiviljade mullaga, seemik/taim istutage üksteisest 30cm kaugusele ning suruge õrnalt muld taime umber kinni. Välitingimustes kasutamine: Eemaldage pinnaselt rohupealsed. Seejärel toimige mullaga samuti nagu kasvuhoones. Kasutamine kasvukotina: COMPO SANA Tomati ja köögiviljade mulda saab kasutada kui kasvukotti. Esmalt tehke koti pealispinnale sobivas mõõdus augud ning istutage taimed sisse. Hea drenaaži saavutamiseks tehke väikesed augud koti külgedele ja põhja.

Koostis: Orgaaniline osa kõrgsooturvas (lagunemise määr: H3 – H8), Liiv, Savi, Lubi ning NPK kõik olulised taimedele vajalikud toitained. pH-väärtus (CaCl2): 5,0-6,5
Kaaliumkloriid (KCl) g/l: < 1 g/l