• Veetaimede muld 20 l
  • Spetsiaalselt vee- ja sootaimedele mõeldud muld
  • Pärsib vetikate kasvu
  • Tagab tugevate juurte kasvu
  • Intensiivne õitsemine ja terve lehestik
  • Haigustevaba muld

Pärsib vetikate kasvu. Tugevate juurte kasvuks. Intensiivne õitsemine ja terve lehestik. COMPO SANA® veetaimede muld on valmis koheseks kasutamiseks. Spetsiaalselt vee- ja sootaimedele mõeldud muld. Tiikide ja veetaime keskkonna vesi peab olema madalate koostisainete sisaldusega, mistõttu COMPO SANA® veetaimede muld ei sisalda lisaväetisi. Tagab taimedele optimaalse ja tervisliku keskkonna, tagab tugeva juurestiku kasvu ning intensiivse õitsemise, kaitseb haiguste eest.

Kasutamine: Soovitame kasutada spetsiaalseid veetaimedele mõeldud plastikust istustukorve, mis tagavad taime stabiilsuse ja toetavad kasvu. Et vältida vee hägusaks muutumist, soovitame kasutada lisaks veetaimede korvile istutustekstiili (juute, fliis vm). Veetaimede muld hoiab eemal saasteained, tagab hapniku ja hoiab vee puhta ja tervena. Enne vette panemist tuleb muld täielikult märjaks teha. Vältimaks mulla väljavoolamist soovitame katta mulla kihi õrnalt kruusaga või kividega.

Koostis: Orgaaniline osa kõrgsooturvas (lagunemise määr: H3 – H8), Liiv, Savi, Lubi ning NPK kõik olulised taimedele vajalikud toitained. pH-väärtus (CaCl2): 5,0-6,5 Kaaliumkloriid (KCl) g/l: < 1 g/l Toode on valmis kasutamiseks. Säilita toodet külmas ja kuivas kohas. Läbikülmumine ei muuda mulla struktuuri. Sulge avatud pakend korralikult. Maht: 20 liitrit. Tootja: COMPO GmbH & Co. KG, Münster, Saksamaa