2018.a pakub Horticom ka mullapalliga maasikataimi. Tellimuste vastuvõtmine kuni 29. juuli 2018. Tarneaeg 33. nädal 2018. Minimaalne tellimiskogus 1 kast, kastis 90 taime.

SortKirjeldus
EliannyUut sorti ’Elianny’ peetakse sensatsiooniks. Lisaks suurtele ja maitsvatele marjadele on ’Elianny’ taimed väga haiguskindlad ning peaksid teiste sortidega võrreldes istanduses kaks korda kauem vastu pidama. Marjad on magusad, õrna hapuka maitsenoodiga ja säravpunase värvusega.Väga hea haiguskindluse tõttu reklaamivad sordiaretajad ’Eliannyt’ kui esimest valikut neile maasikakasvatajatele, kes soovivad istanduses kasutada keskonnasõbralikke kasvatusviise.
KimberlyMarjad on suured või väga suured, tugevad, läikivad ja ei lõhene. Hea maitsega. Kimberly valmib mõned päevad enne Elsantat. Maasikataimed on väga vastupidavad jahukastele ning sobivad seega suurepäraselt tunnelisse kasvama. Sort on vastuvõtlik antrakoosile (Colletotrichum). Sordil on hea saagikus, sarnaselt Elsantale. Maasikataimedel on ilusad suured õisikud ja suurepärane õietolm.
ElsantaKeskvalmiv. Viljad säravpunased, suured, ümarkoonilised, hea säilivuse, käitlemiskindluse ja korjatavusega. Viljaliha helepunane, tihe, hea aroomi ja maitsega.
Puhmas jõulise kasvuga, laiuv, suurte lehtedega, tütartaimi annab keskmiselt. Soodsa talve järel väga saagikas. Hahkhallitusele üsna vastupidav, vajab lumevaesel talvel katet.