Paljasjuurseid maasikataimi pakume oma klientidele sügisel. 2018.aastal toimub tarne 33.nädalal. Paljasjuurseid taimi pakume ainult A suuruses. A taimedel on 8-10 ilusat pikka juurt. Taimed on pakendatud kasti 150-200 kaupa.

SortKirjeldus
DarselectVarajane, väga hea maitsega, pigem heledama punase tooniga. Kannatab jahedamat ilma. Sobib väga hästi kasvatamiseks kasvuhoonesse (pika varrega, mari ei jää lehtede vahele peitu). Sort sobib ka avamaal kasvatamiseks. Hea kastmise ja väetamise korral väga saagikas.
AllegroVarajane sort, mis on vähem vastuvõtlik öökülmadele (lehed katavad õisi ja marju). Marja kaal ~20gr, varjastest sortidest magusam (võrreldes Rumba ja Cleryga). Läikivad punased viljad, mida saab hästi säilitada. Marjad on suurepärase maitsega. Tugeva kasvuga ja vähem vastuvõtlik mullahaigustele. Vastuvõtlikum antraknoosile.
RumbaVarajane sort. Tugev taim, mille õisikute- ja lehtedevaheline suhe on tasakaalus. Tumeroheliste lehtedega. Kõrge külmavajadus, et kindlustada head õisikute kasvu. Vähe külmakartlik. Pikad õisikuvarred, sort ei õitse üheaegselt ja seega ka kõik viljad ei valmi samaaegselt. Hakkab vilja kandma Honeoyega samal ajal ja paar päeva hiljem, kui Clery. Saagikus võrreldav Honeoyga ning kõrgem, kui Cleryl. Vilja maitse on esialgu keskmiselt magus ja paraneb hooaja vältel. Viljad koonilised. Marjad on läikivpunased ning järelküpsevad. Vähetundlik jahukaste suhtes, tundlik kärbtõve (Rhizoctonia) suhtes. Sobib kasvatamiseks avamaal.
ElsantaKeskvalmiv. Viljad säravpunased, suured, ümarkoilised, hea säilivuse, käitlemiskindluse ja korjatavusega. Viljaliha helepunane, tihe, hea aroomi ja maitsega.
Puhmas jõulise kasvuga, laiuv, suurte lehtedega, tütartaimi annab keskmiselt. Soodsa talve järel väga saagikas. Hahkhallitusele üsna vastupidav,
vajab lumevaesel talvel katet.
LambadaElsantast veidi varajasem sort. Viljad on säravpunased, seest helepunased. Viljad on suured ja veidi koonilised, mõnikord moodustavad keskele tühimiku. Viljad ei ole eriti transpordikindlad, neid peab ettevaatlikult korjama. Maitselt väga mahlane ja magus sort, väga hea aroomiga ning paljudest teistest sortidest parema maitsega. Keskmine vilja suurus on suurem kui Polkal. Mõõduka saagikusega. Vastuvõtlik närbumistõvele ja maasika jahukastele. Viljad vastuvõtlikud hahkhallitusele.
KoronaVarajasepoolne sort. Viljad on erepunased, keskmise suurusega kuni suured (keskmine mass Pollis 10,2g), hea korjatavusega. Vilja tipuosa kipub enne täisküpsust valgeks jääma. Puhmas on jõulise kasvuga, tütartaimi annab rohkesti. Keskmise saagikusega, hea talvekindlusega. Vastupidav närbumistõvele, üsna vastupidav hahkhallitusele ja jahukastele.
FigaroKeskvalmiv sort. Viljad on helepunased, läikivad, vastupidavad ja suured, kujult ümarkoonilised. Esimesed viljad on väga suured ja kergelt soonilised, järgnevad viljad on väga ilusa kujuga ja tihked. Keskmine vilja kaal on teistest keskvalmivatest sortidest suurem. Taim moodustab pikad suured helerohelised lehed. Õitseb samal ajal Sonataga. Õied on pisut tundlikud öökülmadele. Saak on sarnane Sonataga, kuid vastupidavamate viljadega ja natuke vähem saagikas. Vili on väga hea maitsega, eriti päikeseliste ilmade korral. Vihmaste ilmadega võib moodustada valge kaela. Väikeseid marju on vähe. Kerge korjata ja sorteerida. Figaro on vastuvõtlik närbumistõvele ja hahkhallitusele.
SonataKeskvalmiv sort. Polka ja Elsanta ristand. Elsantast 2 päeva hilisem sort. Viljad on koonilised ja ühtlase suurusega, mahlased ja ilusa värviga ning suurepärase maitsega. Väga saagikas sort kvaliteetsete viljadega. Kerge korjata. Elsantast talvekindlam, kuid vastuvõtlik närbumistõvele ja hahkhallitusele. Kuumad ilmad õitsemise ajal ei vähenda saagi kvaliteeti ja saagikust. Valmimisaeg juuli alguses. Istutada natuke hõredamalt kui tavaliselt.
SalsaHiline sort. Saagikas, suureviljaline sort. Marjad on erepunased, viljaliha roosakasvalge. Kujult koonilised, väga suured ja mahlased. Vastupidav hilistele öökülmadele. Marjad valmivad juunis-juulis, hiljem kui Polkal, umbes samal ajal Florencega. Sobib pigem väiketootmisesse, kuna ei ole väga transpordikindel. Vastupidav närbumistõvele.