Kuni 25.10.2019 on võimalik Horticomist 2020.aastaks ette tellida tippsibulat. Saadaval on pakendid 20kg ja 25kg, olenevalt sordist.

Tarned toimuvad 2020.a nädalatel 6 (ainult ajatussibul) , 8/9  (nädal sõltub ilmastikust)  ja 14.

ToodeKirjeldus
Stuttgarter Riesen 21/24 ja 14/21Tuntuim sibulasort maailmas. Põhjuseks on soodus hind ja piisavalt hea säilivus. Sibul on noorelt ümar, valmides muutub lapikuks. Tugeva aroomi ja terava maitse tõttu sobib väga hästi hautamiseks ja küpsetamiseks. Tugeva pealsekasvu tõttu sobib Stuttgarter Riesen hästi ka pealsesibulana kasvatamiseks. Sellest sordist on aretatud väga paljud teised kollasekoorelised sordid.
Stuttgarter Stanfield 21/24Varajane sort. Lapiku kuju ja kollase koorega. Vastupidav taimehaigustele. Lühiajaline säilivus, sobib sibulapealsete kasvatamiseks.
Hercules 21/24 ja 10/21Kõrge saagikusega väga ühtlane sort. Ümara kujuga. Sobib pikaajaliseks säilituseks. Hea ennakõidumiskindlusega.
Cupido 21/24 ja 14/21Keskvarajane hübriidsort. Sibulad on ovaalümarad, väga hea ühtlase saagikusega, ilusa koore ja pika säilivusega.
Sturon 21/24Piklikümar sibul, tugevate juurte ja lehtedega ning hea säilivusega. Stuttgarter Rieseni häid omadusi täiendab suurem saagikus, parem putkumiskindlus ja parem säilivus. Sturon on siiani levinuim profisort kogu Euroopas ja seda eriti põhja pool.
Setton 21/24Piklikümar kuni ümar sibul. Setton on uus sort – edasi aretatud Sturonist, millega võrreldes on veidi hilisem, ümaram, putkumisele vastupidavam ja veelgi saagikam.
Snowball 21/24Valge viljalihaga sibul. Ümara kujuga. Keskmisest saagikam. Lühiajalise säilivusega.
Red Karmen 21/24 ja 14/21RED KARMEN punasekooreline, ümmargune sibul. Sort on hea säilivuse ja ilusa sügavpunase värvusega. Keskvarajane ja saagikas.
Šalott ehk pesasibul Golden Gourmet 7/14cmMahlane, pehme ja aromaatne. Sibulad on pisut ebaühtlase venitatud kujuga, kollase koorega. Hea säilivusega saagikas sort, külmakindel.
Šalott ehk pesasibul Red Sun 7/14cmÜmara kuju ja punase koorega, kuid valge viljalihaga sort. Saagikas ja hea säilivusega.
Red Ray 12/21Ühtlase kvaliteediga ja kaunis tumepunane värvus. Saagikas sort, hea säilivusega.
Stur BC20Atraktiivne ümar sibul. Hea ennakõidumiskindlusega. Sobib sibulapealsete kasvatamiseks ja pikaajaliseks säilituseks

Sibulakasvatuseks sobivad keskmise raskusega viljakad, hea veeläbilaskevõimega mullad. Kasvukoht peaks olema valgusküllane ja tuultele
avatud, siis levivad seenhaigused ja kahjurid vähem. Kevadel, kasvu algul, vajab sibul palju niiskust.