Hei, aiasõber!

Meil on hea meel, et leidsid tee meie leheküljele. Loodetavasti leiad siit häid tootesoovitusi ja inspiratsiooni enda aias ning kodus toimetamiseks. Horticom on aiandus- ja kodukaupu Eestisse toonud juba 25 aastat, et jagada häid tooteid ja aiandustrende ka Eesti inimestega. Oma olemuselt oleme hulgimüügiettevõte, kuid meie kaupu võib leida enamikest aiandus- ja ehitus- ning toidukauplustest üle Eesti. Lisaks on meil ka enda e-pood www.aednik24.ee

Rõõm on näha, et aiandus on saamas eestlaste seas aina suuremaks trendiks. Aiandus maandab stressi ja on osa tervislikust elustiilist. Kasutades köögis enda kasvatatud toorainet – see on juba tervislikkuse teine tase. Lisaks on aias toimetamine võrdväärne treeninguga, hoides Sind füüsiliselt heas vormis. Iluaianduse näol lood endale keskkonna, kus Sul on kaunis ja hea olla. Niisiis – kõik aeda! Või kui Sul aeda pole, siis – rõdule, terrassile või aknalauale! Oma pisikese aia saad Sa luua ükskõik kuhu!

Kui Sul on meile küsimusi, siis kirjuta meile info@horticom.ee või liitu Horticomi Facebooki lehega. Oleme alati valmis Sulle vastama!

Külvame rõõmu!