FIRMAST

Nauding on vaadata, kuidas enda külvatud seemnest tärkab taim või lillesibulast sirgub kaunis õis, kui aeda katab värviline lillemeri või saad söögilauas nautida enda kasvatatud aiasaadusi.
See on elamise rõõm koos loodusega!

Me oleme aiandusfirma Horticom, kelle kaubad on esindatud pea kõigis Eesti suuremates ja väiksemates kauplustes. Meie noortaimi, aiandustooteid, aiatööriistu ja teadmisi kasutavad Eesti suurimad taimekasvatajad. Meil on Eestis 2 suurt ladu. 25 aastat oleme kasvanud Eestis koos aiasõpradega ja saanud Baltikumi suurimaks aianduskaupade hulgimüügifirmaks.

Horticomi kollektiivis on üle 50 spetsialisti, kes igapäevaselt töötavad selle nimel, et Eesti elu oleks rohelisem, Eestimaa aiad, rõdud ja tänavad oleksid kaunilt haljastatud, et me tarbiksime tervislikku ja puhast Eestimaal kasvatatud toitu, et me kannaksime põlvest põlve edasi aiapidamise traditsioone ja hoiaksime aiandust hinnas.

Oleme loonud aiandushuvilistele e-keskkonna Horticom.ee, et igal aiasõbral, kodu- ja rõduaednikul oleks lihtsam võimalus osta kvaliteetseid ja professionaalseid aia- ja kodukaupu ülemaailmselt hinnatud kaubamärkidelt. See on keskkond, kus meie spetsialistid jagavad läbi postituste aastate jooksul kogutud soovitusi, näpunäiteid ja nippe taimede kasvatamisest ja hooldamisest, aia loomisest ja kodu kujundamisest. Tarkuseterade vahele jagame teile inspireerivaid ja meeliköitvaid ideid maailma aiandusest.

Horticom.ee’ga liitunud inimesi ühendab kirg aianduse vastu, rõõm ilu loomisest ja selle hoidmisest.

Liitu Sinagi meiega!