Etiketi pliiats veekindel 2 tk

Veekindel tindipliiats etikettidele kirjutamiseks.

LOE EDASI

Ettekasvatusplaat Vefi 53×32 cm, 66 auku

Taimede ettekasvatusplaat VP, 53/66 auku.

LOE EDASI

Gardman etiketid 10 cm, 12,5 cm ja 15 cm 50 tk pakis

Kasuta külvates või istutades taimede märgistamiseks. Vastupidavad närilistele. 

LOE EDASI

Gardman etiketid seemnepakile 12,5 cm 10 tk pakis

Hinnaetikett taimedele/seemnepakile 10 tk, 12,5 cm. Suur ala hinna märkimiseks. Seemnepaki hoidmiseks pilu.

LOE EDASI

Gardman istutuspulk + etiketid + pliiats

Komplekt istutuspulga, 25-etiketi ja pliiatsiga. Etiketid närilistekindlast plastikust.

LOE EDASI

Gardman külvikarp seemnetele 12,5 cm

Külvikarbiga on seemnete külvamine lihtne ja  külvikogus kontrollitud.

LOE EDASI

Istutuskott Jiffy 55x18x15 cm kookosturbaga dekoratsioon kotis +/-15 l

Dekoratiivse ümbrisega “kõik ühes” istutuskott sisaldab kokkupressitud kookos-substraati.Sobib peenrataimedele, aedviljadele, suvelilledele ja maitsetaimedele.Lihtsalt lisa vett ja istuta.Põhikomponent: kookospH (H 2O): 5.5-6.5Maht tootmisel: 3 lLisatud väetis: 1.5 kg/m3 NPK aeglaselt imenduv väetis

LOE EDASI

Istutuskühvel Green Basics

Saadaval värvid: must ja helerohelineSuurused: S ja M

LOE EDASI

Kassett Teku Miniflor

Vastupidavast plastikust noortaimede kasett kandiliste aukudega.

LOE EDASI

Kassett Teku Miniflor sügav

Vastupidavast plastikust, eriti kõrge, uuesti kasutatav, noortaimede kasett kandiliste aukudega.

LOE EDASI

Kassett väike 15×12,8 cm PP 6, 8 tk

Vefi vastupidavast plastikust kandiline küvikasett mõõdus 15×12,8 cm. Kasetis 6 auku. Sobib hästi taimede külviks ja ettekasvatuseks.

LOE EDASI

Kookosbrikett (substraat kookospähkli koortest)

Universaalset kookose substraat, mis on mõeldud seemnete külvamiseks, lillede, toataimede istutamiseks ja ümberistutamiseks ning sibullillede istutamiseks. Substraati võib segada võrdsete osadena aiamullaga ning kasutada taimede ning põõsaste multšimiseks. Brikett (600 g) tuleb panna istutamisnõusse ja valada peale 3 l leiget vett, oodata umbes 15 minutit. Enne kasutamist segada. Briketist saab ca 8-10 l kookosturvast.

LOE EDASI

Kookoskassetid 4,5×4,5 cm “Jiffystrips 5C” 10 auguga 4 tk

100% biolagunevad, sertifitseeritud kasutamiseks öko-põllumajanduses kokkupressitud kookoskiust ettekasvatuspott d. 8 cm.Puhas ja lihtne ettekasvatusPotti lisada mulda või kokkupressitud turbatablett ning kastaÜmberistutus koos potiga kasvukohale, et kaitsta õrnasid noortaimede juuri

LOE EDASI

Külvialus JiffyTray 28x28x6 cm, must

Jiffy univeraalne külvialus mõõdus 28x28x6 cm. Sobib kasutada koos kaane, turbatablettide või turbapottidega.

LOE EDASI

Külvikast kaanega 53×32 cm, kassetid 46 auku

Vefi minikasvuhoone mõõdus 530 x 32 cm, läbipaistva kaane ning 48-augulise kandilise külvikasetiga.

LOE EDASI

Külvikast kaanega Vefi, tühi must 60×22 cm, kileta

Vefi külvikast kaanega mõõdus 60 x 22 x 7 cm. Kombineeri külvikasti turbatablettide või turbapottidega või täida mullaga ja külva seemned.

LOE EDASI

Külvikast Teku

Külvikast plastikust mõõdus 13,4×12,2×4,9 cm.

LOE EDASI

Külvikast Vefi aukudeta 53x32x6 cm, must

Kombineeri külvikasti turbatablettide või turbapottidega või täida mullaga ja külva seemned.

LOE EDASI

Mulla Ph ja niiskuse tester

Mulla pH määraja.Eemalda kühvliga muld ca 5 cm sügavuselt ( puhasta kividest ja muust prahist).Niisuta muld ( soovitavalt vihmaveega).Puhasta õrnalt lapiga PH testri indikaator.Torka PH testri indikaator õrnalt mulla sisse. Hoia seal 1 minut ja kontrolli siis mõõdikut. Seejärel eemalda tester, puhasta ja vajadusel kasuta mõõtmiseks järgmises kohas.Vahemikus 4 – 7 on muld happeline , […]

LOE EDASI

Mulla Ph testrite komplekt

Mulla pH määramise komplekt 15-ne mullaproovi tegemiseks.Võta soovitud kohast, 10 cm sügavuselt mitmest punktist mulda, sega ja täida katseklaas 1 ml kriipsuni.Pane mõõtelusikatäis testimispulbrit katseklaasi, lisa pH mõõtmise lahust kuni 2,5 ml jooneni. Sulge katseklaas, loksuta ja jäta settima.Settinud lahuse värvust võrdle pakendil oleva värviskaalaga (pH 8-aluseline; pH 7 – neutraalne; pH 6 – happeline; […]

LOE EDASI

Nelikantpotid 6 cm, must 40 tk

Vefi vastupidavast plastikust kantpotid 6×6 cm, must. Sobivad aedviljade ettekasvatamiseks. Kasvukohale istutades võtta taim potist välja.

LOE EDASI

Nelikantpotid 8c m, must 24 tk

Vefi vastupidavast plastikust kantpotid 8×8 cm, must. Sobivad aedviljade ettekasvatamiseks. Kasvukohale istutades võtta taim potist välja.

LOE EDASI

Nelikantpotid Vefi 6×6 cm x 30 tk laimiroheline

Vefi vastupidavast plastikust kantpotid 6×6 cm, helerohelised. Sobivad aedviljade ettekasvatamiseks. Kasvukohale istutades võtta taim potist välja.

LOE EDASI

Nelikantpott MOD 7x7x6,5 cm must 10 tk

Kantpott 7x7x6,5 cm must 10 tk. Sobib seemnete külviks või taimede ümberistutamiseks enne kasvukohale istutamist.

LOE EDASI

Nelikantpott MOD 7x7x8 cm must 10 tk

Kantpott 7x7x8 cm must 10 tk. Sobib seemnete külviks või taimede ümberistutamiseks enne kasvukohale istutamist.

LOE EDASI

Rimini taimekast alusega 25x10x9 cm erinevad värvid

Dekoratiivne, tugevast plastikust ja kinnitatud alusega taimekast aknalauale või rõdule. Sobib eriti hästi maitsetaimede kasvatamiseks.Saadaval värvid: hall, terra, kollane, punane, heleroheline ja oranž.

LOE EDASI

Roosipott Teku 2 l ja 3 l

Kõrge pott d. 14 cm ja d. 16 cm roosi istikule.

LOE EDASI

Taimelamp reflektori ja säästupirniga 14 W = 10000 h

Spetsiaalne taimelamp, millel on taimedele sobiv valguskiirte värvispekter, mis tugevdab taimevarsi ja kiirendab fotosünteesi taimedes. Taimelamp ei muutu ka liiga kuumaks, vältimaks et liigne soojus võiks kõrvetada taimede lehti või venitada välja kasvukuju.Aknalaual kasvavate toataimede valgustamiseks piisab, kui lülitate taimelambi sisse õhtutundideks. Taimed peaksid saama lisavalgust 4-5 tunni vältel, vajalik võimsus on 500-700 lx. Taimed, kes […]

LOE EDASI

Teku konteinerid must ja terra

Tugevam istutuspott erinevates mõõtudes, mis sobib hästi istikutele.

LOE EDASI

Toakasvuhoone Gardman õhutusavadega

Toakasvuhoone taimede külviks ja ettekasvatuseks.Mõõdud: h. 18 x p. 42 x l. 26 cmLäbipaistev kaas annab taimedele piisavalt valgustKaanel õhutusavadKastil ei ole drenaaziavasidValmistatud vastupidavast plastikustKorduvkasutatav

LOE EDASI

Toakasvuhoone Green Basics komplekt

Elho ümbertöödeldud plastikust toakasvuhoone Green Basics muudab seemnete külvamise ja taimede kasvatamise eriti lõbusaks. Sobib  hästi maitsetaimede kasvatamiseks köögis ning tomati- ja kurgitaimede ettekasvatamiseks. Komplekt sisaldab istutuskaussi, -kausi alust, läbipaistvat kuplit  ning plastikust taimesilte.Saadaval nii helerohelise-  kui ka tumehallina. 

LOE EDASI

Toakasvuhoone Jiffy 27x11x6 cm turbatablettidega 12 tk x 36 mm

Jiffy mini toakasvuhoone 27×11,5×6 cm 12-turbatabletiga mõõdus d. 36 mm on ideaalne seemnete idandamiseks. Minikasvuhoone komplekt sisaldab lisaks läbipaistvat kaant. 

LOE EDASI

Toakasvuhoone Jiffy 54x28x8 cm turbatablettidega 70 tk x 36 mm

Jiffy suur toakasvuhoone kaanega, mis sisaldab 70 turbatableti ning altkastmismatti. Sügavad veekanalid ja suure imavusega altkastmismatt võimaldavad pikemat kastmisvaba perioodi.  

LOE EDASI

Toakasvuhoone Jiffy õhutusavadega heleroheline

Jiffy toakasvuhoone tugevast vastupidavast plastikust, kaane sees 2 õhutusava toakasvuhoonest niiskuse väljajuhtimiseks. Ideaalsed tingimused seemnete idanemiseks.Mõõdud: p. 3 x l. 24 x h. 18 cm

LOE EDASI

Turbakassetid 4,5×4,5 cm “Jiffystrips-5” 10 auguga 5 tk

100% biolagunev turbakassetid 10 väikese kandilise auguga, sertifitseeritud kasutamiseks orgaanilises põllumajanduses. Augu mõõdud ca 4,5×4,5 cm.

LOE EDASI

Turbakassetid 6×6 cm “Jiffystrips-6” 8 auguga 4 tk

Jiffy turbakassetid 8 väikese kandilise auguga, augu mõõdud ca 5,5×6 cm. 100% biolagunev, sertifitseeritud kasutamiseks orgaanilises põllumajanduses.

LOE EDASI

Turbapotid kandilised “Jiffy Easy S-8” 8 cm 15 tk

100% biolagunev kokkupressitud turba ja puidumass, sertifitseeritud orgaanilise põllumajanduse tarvis.Noortaim istutada koos potiga kasvukohale. Taime juured kasvavad kergelt läbi poti. Turbapoti maht 0,32 l.

LOE EDASI

Turbapotid ümar “Jiffy Easy-R6” d. 6 cm, 12 tk

100% biolagunev kokkupressitud turba ja puidumass, sertifitseeritud orgaanilise põllumajanduse tarvis.Noortaim istutada koos potiga kasvukohale. Taime juured kasvavad kergelt läbi poti. Turbapoti maht 0,1 l.

LOE EDASI

Turbapotid ümar “Jiffy Easy-R8” d. 8 cm, 16 tk

 100% biolagunev kokkupressitud turba ja puidumass, sertifitseeritud orgaanilise põllumajanduse tarvis.Noortaim istutada koos potiga kasvukohale. Taime juured kasvavad kergelt läbi poti. Turbapoti maht 0,29 l.

LOE EDASI

Turbatabletid ‘Jiffy-7 Easy’ 36 mm 12 tk

Kokkupressitud turbasegu võrgus.Lisada toasooja vett  50 ml tableti kohta. Paisunult d. 40 mm h. 42 mm. Ph 5,1-5,5.Võrk võimaldab juurtel segamatult arenedaIdeaalne vee ja õhu läbitavusLihtne ja puhas kasutada

LOE EDASI

Turbatabletid ‘Jiffy-7 Easy’ 50 mm 16 tk

Turbasegu võrgus, toasooja vett lisada 100 ml tableti kohta. Paisunult d. 52 mm h .60 mm. Ph 5,1-5,5.Võrk võimaldab juurtel segamatult arenedaIdeaalne vee ja õhu läbitavusLihtne ja puhas kasutada

LOE EDASI

Turbatabletid “Jiffy QSM” 38 mm 36 tk

Kokkupressitud freesturvas võrguta, toasooja vett lisada ca 100 ml, 1 turbatabletist saate 80 ml turbasubstraati. Turbapotti d. 8 cm asetada 3 tabletti. 

LOE EDASI

Ümarpotid MOD 9-13 cm, must 10 tk

Ümarpott d. 9 cm, 10,5 cm, 12 cm ja 13 cm must, 10 tk. Sobib seemnete külviks või taimede ümberistutamiseks enne kasvukohale istutamist.

LOE EDASI