Horticomi koostööpartner sibullillede osas on Jac. Uittenbogaard & Zonen BV (JUB Holland), kes on traditsiooniline Hollandi perefirma, mis tegutseb aastast 1910.

JUB Holland Landscape sügis 2021 kataloog

JUB Holland Appendix 2021

JUB Holland Landscape suvi 2021 kataloog

JUB Holland kasvatab ja ekspordib kvaliteetseid lillesibulaid rohkem kui 30 riiki. Firma tugevusteks on mitmekesisus, koostöö, kvaliteet, innovatsioon. Lisaks sibullillede ekspordile tegeletakse nii sibullillede aretusega kui kasvatamisega, lõikelillede ekspordiga, näidisaedade presenteerimisega avalikkusele ligi kuue kuu vältel. Aastal 2010 tunnustas Hollandi Kuningakoda JUB-i läbi tiitli „Holder of the Royal Warrant 2010“, mis on ülemaailmselt tunnustatud kvaliteedimärk. 2017. a võitis JUB Holland prestiižse Hollandi aiandusvaldkonna auhinna “Tuinbouwondernemersprijs 2017”. Rahvusvaheline Aiandustootjate Liit (International Association of Horticultural Producers) tunnustas 2018. a JUB Hollandit tiitliga „Aasta rahvusvaheline kasvataja“- (kuldmedal) lõikelillede ja sibullillede valdkonnas.

JUB Holland pakub laia valikut kvaliteetseid ja populaarseid sibullilli, mis õitsevad kevadel või suvel.
Kaks korda aastas koostatakse haljastajatele ja kohalikele omavalitsustele mõeldud katalooge.
Kataloogides on mitmekülgne põhjalik info pakutavate lillesortide kohta, mis teevad sobivate lillesibulate väljavalimise kiireks ja meeldivaks.

Sibullillesegud ja kombinatsioonid haljastusse
Lisaks arvukatele silmatorkavatele ja lõhnavatele, kõrgetele ja madalatele, tuntud ja uutele üksiksortidele, pakub JUB Holland ka segusid ja kombinatsioone. Kombinatsioonid on spetsialistide poolt hoolikalt valitud, üksteist täiendavad erinevad liigid ja sordid, mis õitsevad kõik ühel ajal. Segudes on võimalik valida kahe või kolme õitsemisfaasiga kooslusi, kus esimesena õitsevad näiteks madalamad liigid või sordid ja hiljem kõrgemad, mis varjavad esimesena õitsenute õievarred. Valik on lai ja suureneb igal aastal.

Kombinatsioon: Colour Interplay. Õitsemisevahemik: aprill- mai, taimede kõrgus: 15-35 cm, istutustihedus 200tk/m2

Sibullillesegu Apeldoorn – Märts-aprill. , pealsete niitmine juuni keskpaik, Taimede kõrgus 10-50cm, istutustihedus 100tk/m2

Sibullillesegu Noordwijk – Õitsemisaeg: märts-aprill, taimede kõrgus 10-15 cm, istutustihedus 200tk/m2

JUB Holland pakub võimalust rentida istutamiseks spetsiaalne istutusmasin, millega saab lillesibulad
panna murukamara alla. Selle abil saab tunniga istutatud 10 000 nartsissi või 25 000 krookuse sibulat. Asendamatuks abimeheks on masin just parkides, suurtel muruplatsidel, ringristmikel, pikkadel
sõiduridade vahelistel eraldusribadel või kergliiklusteede äärtes. Sibullillede istutusmasinaga on
eelnevatel aastatel istutatud lillesibulaid näiteks Kadrioru Parki ning Laagna teele Tallinnas.

  

JUB Holland paistab silma oma innovaatilise tegevusega, mille tulemusena võitis 2017. aastal
Hollandi aiandusvaldkonna auhinna Agriculture Entrepreneurs Price. Jub Holland on loonud spetsiaalse programmi (Jub FlowerDesign), millega meie kliendihaldur saab kliendile visualiseerida, milline võiks välja nägema hakata ala, kuhu istutust plaanitakse, seda juba kliendi poolt väljavalitud sibullillede seguga. Saame koos valida soovitud õitsemisaja järgi sobivad liigid ja segud.