Horticomi koostööpartner sibullillede osas on JUB Holland (Jac. Uittenbogaard & Zonen BV), mis on traditsiooniline Hollandi perefirma, tegutsedes juba aastast 1910.

JUB Holland kasvatab ja ekspordib kvaliteetseid lillesibulaid rohkem kui 30 riiki. Firma tugevusteks on mitmekesisus, koostöö, kvaliteet, innovatsioon. Lisaks sibullillede ekspordile tegeletakse nii sibullillede aretuse kui kasvatamisega, lõikelillede ekspordiga, parkide jm linnaalade haljastusega Hollandis ning näidisaedade presenteerimisega avalikkusele ligi kuue kuu vältel. Aastal 2010 tunnustas Hollandi Kuningakoda JUB-i läbi tiitli „Holder of the Royal Warrant 2010“, mis on ülemaailmselt tunnustatud kvaliteedimärk. 2017. a võitis JUB Holland prestiižse Hollandi aiandusvaldkonna auhinna “Tuinbouwondernemersprijs 2017”. Rahvusvaheline Aiandustootjate Liit (International Association of Horticultural Producers) tunnustas 2018. a JUB Hollandit tiitliga „Aasta rahvusvaheline kasvataja“- (kuldmedal) lõikelillede ja sibullillede valdkonnas.

JUB Holland pakub laia valikut kvaliteetseid ja populaarseid sibullilli, mis õitsevad kevadel või suvel.

Sügisel mulda pandavate lillesibulate 2021.aasta kataloogid leiad allolevatelt linkidelt:

JUB sügis 2021 väikepakkide kataloog – kataloogis olevad tooted on kauplustele ettetellitavad kevadel-suvel. Lõpptarbijad saavad lillesibulate väikepakke osta Horticomi edasimüüjate käest.

JUB sügis 2021 showboxide kataloog – kastid lahtiste lillesibulatega. Igas kastis on 5 sorti erinevaid lillesibulaid, saadaval 55 erinevat kombinatsiooni. Kastid on võimalik paigutada lauale või kauplusel on võimalik tellida spetsiaalne showboxide displei.

Inspiratsiooniks vaata videot JUB lillesibulate näidisalast Hollandis, Keukenhofis.

Kui soovid teada rohkem maailma suuruselt teise lilleaia kohta, tasub lugeda SIIT.

www.jubholland.nl