Toode Kirjeldus
Vetikaekstrakt BioActive Seaweed 1L ja 10L

Vedel kontsentreeritud vetikaekstrakt, mis on saadud Ascophyllum nodosumist ilma kemikaale kasutamata. See on väga hea taime toitainete ja orgaanilise süsiniku allikas, mis toetab tugevat ja jõulist kasvu, suurepärast juurte arengut ning ühtlasi tõstab taime võimet toime tulla haiguste ja keskkonnamõjudest tuleneva stressiga.

• soodustab tugevate juurte arengut
• parandab taimede vastupanu keskkonnamõjudest tingitud ja bioloogilisele stressile
• ergutab kasulike mikroobide tegevust
• tulemuseks on tugevam ja tervem taim
• suurendab taime elujõudu

BioActive Seaweed sisaldab 30% tahkeid aineid. 0,58% N, 0,29% P2O5, 1,02% K2O, Mg, B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn. Lisaks veel alginaadid, aminohapped, auksiinid, tsütokiniinid, giberelliinid, vitamiinid, betaiinid, fukoidaan, laminariinm mannitool.

Kulunorm 3 – 5 l/ha lahustatuna 300 – 500 l vees.

Vidi Parva 1L ja 5L 100% looduslik taimepõhine biostimulant, mis on valmistatud külmpressitud merevetikaekstraktidest (Ascophyllum nodosum). Stimuleerib taime kasvu ja juurte arengut. Lubatud kasutamiseks mahepõllunduses.
Väetis Basfoliar Aktiv NPK 3-27-18 +me +ekstra 1L ja 10L Suurendab taimede vitaalsust ning vastupanuvõimet kasvustressi faktoritele. Stimuleerib taimekasvu ja tugevdab taimede kudesid. Suurendab taimede vastupanu taimehaigustele nagu ebajahukaste ning lehemädanik.
Allgrow Kasvujõud 5L ja 20L

Kindel kvaliteet, vastupidavam taim ja suurem saak. Koosneb mikrovetikatest, mis tagab täiusliku ja kiire toitainete omastamise taime poolt. Sisaldab enam kui 20. taimele vajalikku taime- toiteelementi sh. kaltsiumit. Vähendab taimede veetarvet. Parem ja kvaliteetsem (rohkem narmasjuuri!) tagades suure saagi. Parem säilivus põllul ja hoidlas. 100% looduslik mikroorgaaniline taimelahus köögivilja-, lille- ja marjakultuuride taimekasvu parandamiseks. Lubatud kasutada maheviljanduses Põhjamaades ja Eestis, omades Rootsi KRAV ja Soomes LUOMU maheviljelusliitude sertifikaati. Võib kasutada koos fungitsiidide, insektitsiidide või ka mineraalväetiste töölahusega.

Üldised kasutussoovitused: Kastmisel: 0,85- 1,25% lahus (alles tärganud taimedel 0,5%), kasvuhoonekurgil ja tomatil ühekordne kastmiskogus 20 l/ha. Leheväetamisel 5- 10 l/ha, 1- 5 korda kasvuperioodil.

Trianum P, 500g Suurendab taimede vitaalsust ning vastupanuvõimet kasvustressi faktoritele. Stimuleerib taimekasvu ja tugevdab taimede kudesid. Suurendab taimede vastupanu taimehaigustele nagu ebajahukaste ning lehemädanik.