Toode Kirjeldus
Natupol Booster Natupol Booster on välja töötatud põllukultuuride jaoks, millel on lühike (üks kuni neli nädalat) intensiivne õitseaeg ja mis toodavad palju nektarit. Varajase õitsemise korral on parem valik lisaisolatsiooniga Tripol.
Sobilikud taimekultuurid: Kõrvitsad, suvikõrvits, arbuus, kiivid, kaubanduslik seemnekasvatus, näiteks rapsiseemned, söödakultuurid, päevalill jne.
Natupol Excel Natupol Excel on välja töötatud rohkeõieliste (35–60 õit) m2 kohta nädalas, lisavalgusega või soojemas keskkonnas kasvatatavate taimekultuuride tolmeldamiseks.
Sobilikud taimekultuurid: Taimekultuurid, mis õitsevad >35 õit/m2 nädalas, näiteks kirsstomatid ja suupistetomatid, (maasika)marjad.
Natupol Smart Natupol Smarti saab kasutada väikestes kasvuhoonetes kuni 1000 m2 või taimekultuuridel, mis toodavad vähem õietolmu (vähem kui 25 õit m2 kohta).
Sobilikud taimekultuurid: Väikestel pindadel kasvatatavad liha- ja ploomtomatid ning muud köögivilja- või puuviljakultuurid. Lisaks ka melonitaimede jaoks.
Natupol Standard  Natupoli Standardi saab kasutada paljude taimekultuuride jaoks, mida kasvatatakse pindadel, mis on suuremad kui 2000 m2 ja kus nädalas on umbes 25–35 õit ruutmeetri kohta.
Sobilikud taimekultuurid: Ümarikud-, liha- ja ploomtomatid ning muud köögivilja- või puuviljakultuurid.
Tripol Tripoli tolmeldamistarud (kolme kimalasekolooniat sisaldavad) on spetsiaalselt välja arendatud kevadel õitsevate avamaakultuuride jaoks.
Sobilikud taimekultuurid: Luuviljad, õunviljad, maasikas, mustikas.