Pakume sprinklervihmutuse süsteemi avamaa aiandustootjale. Meie tarnijaga saate tutvuda siin: Irritime

Klamberliitmikega detailid on omavahel kergelt ja kiiresti ühendatavad ning võimaldavad koostada vastavalt vajadusele erinevaid kastmisskeeme.
Eriti mugav on selle lahenduse kasutamine kohtades, kus on vaja tehnikaga põllule pääseda või kastmisliine kiirelt ümber paigutada.

Tutvu tootelehega!

Sprinkler

 

 

 

 

 

 

 

 

Paljude kultuuride puhul on võimalik kasutada sprinklersüsteemi ehk vihmutitega kastmist nii avamaal ka kasvuhoonetes. Selle puuduseks on avamaal suur vee kadu aurustumise kaudu ja ning lilledele jäävad kastmisjäljed kasvuhoones kasutamisel.  Sprinklersüsteemi kasutatakse nii põllul, kasvuhoonetes kui aias. Põllul on puuduseks suur hetkeline veetarve, plussiks süsteemi lihtne teisaldamine. Kasutamist leiavad ka mobiilsed ratastel kastmispoolid mida saab vajadusel kiiresti teisaldada ühelt põllult teisele, vajalik tiigi või muu veeallika olemasolu. Koduaedades leiavad laialdast kasutamist pop-up vihmutid, mis tulevad maa seest välja ainult kastmise ajaks. Vahepealsel perioodil maa sees olles need ei sega näiteks muru niitmist. Sprinklerkastmist on võimalik varustada automaatikaga, mis paneb kastmissüsteemi tööle, kas vastavalt mulla niiskusele, temperatuurile või kellaajale. Projektieerides õieti kogu süsteemi- veevarustuse, pop-up-id, vihmutid on võimalik ühtlaselt varustada kastmisveega kogu kodune aed  Seejuures kulutamata vett autoparkimisalale jms.