Toode Kirjeldus
Stuttgarter Riesen 21/24 ja 14/21 Tuntuim sibulasort maailmas. Põhjuseks on soodus hind ja piisavalt hea säilivus. Sibul on noorelt ümar, valmides muutub lapikuks. Tugeva aroomi ja terava maitse tõttu sobib väga hästi hautamiseks ja küpsetamiseks. Tugeva pealsekasvu tõttu sobib Stuttgarter Riesen hästi ka pealsesibulana kasvatamiseks. Sellest sordist on aretatud väga paljud teised kollasekoorelised sordid.
Stuttgarter Stanfield 21/24 Varajane sort. Lapiku kuju ja kollase koorega. Vastupidav taimehaigustele. Lühiajaline säilivus, sobib sibulapealsete kasvatamiseks.
Hercules 21/24 ja 10/21 Kõrge saagikusega väga ühtlane sort. Ümara kujuga. Sobib pikaajaliseks säilituseks. Hea ennakõidumiskindlusega.
Cupido 21/24 ja 14/21 Keskvarajane hübriidsort. Sibulad on ovaalümarad, väga hea ühtlase saagikusega, ilusa koore ja pika säilivusega.
Sturon 21/24 Piklikümar sibul, tugevate juurte ja lehtedega ning hea säilivusega. Stuttgarter Rieseni häid omadusi täiendab suurem saagikus, parem putkumiskindlus ja parem säilivus. Sturon on siiani levinuim profisort kogu Euroopas ja seda eriti põhja pool.
Setton 21/24 Piklikümar kuni ümar sibul. Setton on uus sort – edasi aretatud Sturonist, millega võrreldes on veidi hilisem, ümaram, putkumisele vastupidavam ja veelgi saagikam.
Snowball 21/24 Valge viljalihaga sibul. Ümara kujuga. Keskmisest saagikam. Lühiajalise säilivusega.
Karmen 21/24 ja 14/21 Punasekooreline, ümmargune sibul. Sort on hea säilivuse ja ilusa sügavpunase värvusega. Keskvarajane ja saagikas.
Red Ray Ø12/21 Ühtlase kvaliteediga ja kaunis tumepunane värvus. Saagikas sort, hea säilivusega.
Ptujski Rdeca Ø21/24 Tugeva aroomi ja terava maitsega hiline sort. Hea säilivuse ja kõrge saagikusega. Sibulaseeme on ümmarguse kujuga, kuid kasvu lõppfaasis lameda kujuga. Roosaka-punase soomustega, valge mahlase sisuga. Unikaalne ja traditsiooniline Ida-Euroopa sort. Omadustelt sarnane Stuttgarter Riesenile.
Boga Ø21/24 Suure saagikusega varajane sort. Ümara kujuga. Sobib pikaks hoiustamiseks. Hea koore ja mugulate kvaliteet.
Šalott ehk pesasibul Golden Gourmet 7/14cm Mahlane, pehme ja aromaatne. Sibulad on pisut ebaühtlase venitatud kujuga, kollase koorega. Hea säilivusega saagikas sort, külmakindel.
Šalott ehk pesasibul Red Sun 7/14cm Ümara kuju ja punase koorega, kuid valge viljalihaga sort. Saagikas ja hea säilivusega.

Sibulakasvatuseks sobivad keskmise raskusega viljakad, hea veeläbilaskevõimega mullad. Kasvukoht peaks olema valgusküllane ja tuultele
avatud, siis levivad seenhaigused ja kahjurid vähem. Kevadel, kasvu algul, vajab sibul palju niiskust.