Avasta Compo Complete toodete ainulaadsus ja kvaliteet

Avasta Compo Complete toodete ainulaadsus ja kvaliteet

Aiandussektoris paistab kvaliteedi osas silma üks nimi: Compo Complete. Tuntud oma innovaatilise lähenemise ja tipptaseme poolest, pakub Compo Complete erinevaid tooteid, mis annavad taimede eesti hoolitsemisele uue tähenduse – lihtsuse.

Mis eristab Compo Complete’i teistest? Vaatame lähemalt, miks nõudlikud aednikud kogu maailmas neid tooteid usaldavad.

 1. Üks lahendus kõikidele taimedele: Sa ei pea pikalt mõtlema, millist väetist igale taimele on vaja. Compo Complete sarja väetised on universaalsed ja sobivad kõikidele taimedele. Need on Compo parimad tooted, mis teevad iga taimedega tegeleva inimese elu lihtsamaks.
 2. Täiuslik koostis, kiired tulemused: Compo Complete’i tooted on tipptasemel valemitega, sest iga toote välja töötamiseks on tehtud põhjalik uurimistöö. Compo Complete väetised, mullad ja taimehooldustooted tagavad tervislikumad taimed ja elujõulised õied lühikese aja jooksul.
 3. Parim hinna ja kvaliteedi suhe. Sa ei pea ostma palju erinevaid väetiseid, piisab ainult ühest, mis suudab pakkuda Sulle tippkvaliteeti mõistliku hinna eest.
 4. Sa ei pea olema proff, et aiandusega tegeleda. Need tooted pakuvad Sulle muretut lahendust ja häid tulemusi ka siis, kui oled algaja. Mugavus on võtmetähtsusega ja Compo Complete tooted on kasutajasõbralikkuse poolest silmapaistvad. Selgete juhiste ja lihtsate rakendusmeetoditega saavutavad isegi algajad aednikud professionaalseid tulemusi. Jäta hüvasti oletustööga ja tervita lihtsat aiatööd!
 5. Tõestatud tulemused ja usaldusväärne maine: Compo Complete‘i toodete tõhusust kinnitavad edulood ja rahulolevad kliendid. Sa võid usaldada iga Compo nime kandva toote kvaliteeti.

Compo Complete sarjas on 4 erinevat toodet:

 • Compo COMPLETE vedelväetis 500ml ja 1L Unikaalne vedelväetis sisaldab kaltsiumi ja magneesiumi, mis tagavad nähtavalt tugevate lehtede ja õite kasvu. Kontsentreeritud koostis, millest saab 2x rohkem väetiselahust. Muudab taimed silmatorkavamateks ning kauem õitsvamateks. Kaltsium tugevdab raku struktuuri ja vähendab märkimisväärselt lehtede langust. Kasutamine: märts kuni oktoober: Väeta 1x nädalas. Õitsvaid taimi ning amplitaimi soovitame väetada õitsemise perioodil, maist septembrini 2x nädalas. Novembrist veebruarini väeta 1-2x kuus.
   
 • Compo COMPLETE pikaajaline väetis 6-kuud 850gSobib kasutamiseks aia-, rõdu- ja toataimedel. Unikaalne väetamissüsteem, kus toitainete vabastamine toimub kahes faasis: kohene toime ja pikaajaline toime (hallid ja rohelised graanulid). Igas graanulis on kõik olulised põhi- ja mikrotoitained, mis hoolitsevad tugeva ning terve taime kasvu eest. Soojuse ja vee mõjul tungivad toitained vähehaaval läbi ümbriskihi vastavalt taime vajadusele. Pole üle- ega alaväetamist. Seeläbi kindlustatakse taimedele kontrollitud ja vajadusekohane toitainetega varustamine. Ühekordsest väetamisest piisab terveks hooajaks.
 • Compo COMPLETE toataimede hooldussprei 500ml – Sobib kõikidele taimedele kiireks taastumiseks toitainete puuduse korral. Toitained imenduvad kiirelt läbi lehtede. Tagab taimedele kauakestva sileda lehepinna, terve ja siidja läike ning vähendab kahjurite tegevust. Lehed püsivad kauem tolmuvabad ja puhtad. Soodustab õitsemist, kuna pihustatav lämmastik turgutab taimi silmnähtavalt. Sobib aastaringseks kasutamiseks.
 • Compo COMPLETE täisväetatud muld 5LMuld kõikidele õitsvatele ja rohelistele taimedele nii toas kui rõdul. EKSKLUSIIVNE RETSEPT: Mulda on lisatud täisväetist ja perliiti, mis on ideaalne kobesti, õhutades mulda juurde juures ning võimaldab veel vabalt liikuda. Lisaks stimuleerib juurekasvu soodustaja taime kiiresti kasvama, moodustades juurestiku ümber kaitsebarjääri. Hüdrogeel ja savigraanulid hoiavad ühtlast niiskustaset mullas ning vähendavad oluliselt kastmisvajadust. Mikro- ja makroelementide, sh boori, vase, raua, mangaani, molübdeeni ja tsingi lisamine tagab taimele suurepärased õitsemistingimused ning looduslik savi ja hüdrogeel tagavad toitainete süstemaatilise vabanemise, tänu millele saab taim kätte õige annuse olulisi koostisosi pikema aja vältel.

  Ära lepi millegi vähima, kui parimaga!

 

 

Artikla:

Avasta Compo Complete toodete ainulaadsus ja kvaliteet

9. Veebruar 2024