Katteloor 2,10 x 100m 17g

TitleRangeAllahindlus

Hind

59.89 €/tk 59.89
-
+
Tooteid laos:10+tk


06.06.2023
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Agritex

Liik

Katteloor

Otstarve

Katteloor taimede katmiseks

Pinnalaotus

210m2

Kirjeldus

Katteloor on aianduses kasutatav kerge ja UV kindel kangas, mille abil saavutatakse ideaalsed tingimused taimede kasvuks. Katteloori tihedus on 17 gr/m². Pikaajalise töö tulemusena täidab see kõiki kvaliteedinõudeid, mis on vajalikud korraliku saagi saamiseks. Loori all on ühtlane temperatuur, sobiv õhutsirkulatsioon, piisavalt valgust ja niiskust. Just see katteloor on suurepärase veeläbilaskevõimega ja ideaalse valgusläbilaskevõimega. Tänu tugevatele ja ühtlaselt jaotatud kiududele on loori kasutusaeg pikk.

Kasutamine

Kasutamine

Katteloor tuleb paigaldada taimedele lõdvalt ning kinnitada korralikult servadest. Servade kinnitamisel ei tohi kasutada teravaid esemeid. Katteloor tuleb eemaldada või vähemalt tõsta servadest putuktolmlejate lendamise ajaks (nt maasika ja kurgi puhul), et mesilased saaksid taimi tolmeldada. Katteloor ei sobi taimede varjutamiseks.

использовать

Покрытие должно быть свободно установлено на растениях, правильно закреплено по краям, и нельзя использовать острые предметы для закрепления краев. Во время цветения каттелор необходимо снимать или хотя бы приподнимать, давая доступ для насекомых-опылителей.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Katteloor on tehtud polüpropüleenkiududest.

Состав и действующее вещество

Каттелор сделан из полипропиленовых волокон.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas.

место хранения

Хранить в сухом месте при температуре +6 … + 35 ° C. Беречь от солнца. Хранить в недоступном для детей и животных месте.

Arvustused

Reviews

Arvustused puuduvad.

Reviews

Arvustused puuduvad.

Ole esimene, kes arvustab toodet: “Katteloor 2,10 x 100m 17g”