Kloor ujumisbasseini desinfitseerimiseks 1,2kg

Tootekood: 4038755070647
TitleRangeAllahindlus

Ostes 1

22.58 €/kg 27.10
-
+

Hind

27.10
-
+
Tooteid laos:10+tk


24.05.2024
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Heissner

Liik

Kloor

Otstarve

Vee puhastamiseks

Kirjeldus

Kloordesinfektant graanulid ujumisbasseini desinfitseerimiseks.
Vees, mille temperatuur on üle 20C, paljunevad mikroobid ja bakterid määrkimisväärse kiirusega. Nende eemaldamiseks ja ujumisbasseinis ohutuse tagamiseks kasutatakse kloori.

Kasutamine

Kasutamine

Lisada umbes 80-100g kloori 10m3 kohta basseini vette. Lahustage eelnevalt graanulid plastik ämbris ja jaotage tsirkulatsiooni ajal ühtlaselt üle basseini veepinna. Iga 3 päeva tagant lisada 50g/ 10m3 vee kohta. Pideva basseini kasutuse korral või kõrgete õhutemperatuuride puhul suurendage vastavalt vajadusele annustamise koguseid. Ideaalne vee PH tase: 7.0 -7-6. Ideaalne kloori väärtus: 1.0 -3.0mg/l. Basseini äravoolu, sõela juures tuleks lisada vähemalt 1,0mg/l kloori. Basseini vee vahetuse või suurema koguse klooritamise puhul, et eemaldada vetikaid ja oksüdeerida metalle, annusatada 80 – 100g 10m3 vee kohta. Soovitav on kasutada õhtuti.

использовать

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Naatriumdikloroisotsüanuraat dihüdraat, 100 %

Состав и действующее вещество

Hoiustamine

Hoiustamine

Hoida lastele kättesaamatu kohas. Transportige ja säilitage toodet püstises asendis, jahedas, kuivas ja hästi ventileeritud ruumis, otsese päikesevalguse eest kaitstult, suletud originaalpakendis! Alati lisada toodet vette, mitte vastupidi. Loputa pakend enne ära viskamist, ära viskamisel lähtu riiklikest nõuetest..

место хранения

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatu kohas. Vältida tolmu, auru ja pihustatud aine sissehingamist. Kanda kaitsekindaid. ALLANEELAMISE KORRAL: Halva enestunde korral pöörduda mürgistusteabekeskusesse ( tel: 16662) või arsti poole. SILMA SATTUMISEL: Loputada silma mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Hoida luku taga. Sisu, mahuti kõrvaldada vastavalt riiklikele eeskirjadele.

Первая помощь и меры предосторожности