Peletusvahend Ultrasonic Animal Repeller PRO Outdoor Solar PRO 150m2

Tootekood: 7640104972631
TitleRangeAllahindlus

Ostes 1

80.16
-
+

Hind

80.16
-
+
Tooteid laos:10+tk


21.06.2024
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Swissinno

Liik

Koer ja kass

Otstarve

Peletamiseks

Sihtgrupp

Loomade peletus

Kirjeldus

Kaitseb ala, mille suurus on u. 100 m², maksimaalselt 120° raadiuses võimsate ultrahelilainete abil. Tuvastab liigutused anduri abil. Sihitud LED-valgusvihk toimib täiendava hoiatusvahendina ja seda saab eraldi sisse lülitada. Akusid laetakse päikesepaneeli kaudu. Loomatõrjevahendit saab paigaldada põrandavarda või seinakinniti abil. Kõrge ultraheli väljund kuni 96 dB 10 cm kaugusel – ohutu, kuid tõhus. Tekitab väga valju, vaenulikku ultraheliheli, mis on inimestele kuulmatu, kuid mida paljud loomad peavad äärmiselt ängistavaks! Vilkuv LED-tuli ja ultrahelialarm moodustavad koos võimsa koosluse, mis peletab loomad eemale. LED-valguse ja ultraheli kombinatsioon annab audiovisuaalse stiimuli. Päikesetoitel, seega ei vaja vooluvõrku. Erinevad paigaldustarvikud paindlikuks paigaldamiseks. Säästev ja tõhus lähenemine. Looduslik, loomasõbralik ja kahjutu, ei kasuta mürke. Tõhus paljude erinevate loomaliikide vastu. Töötab pidevalt 24 tundi öösel ja päeval. Loomade sissetungijaid avastatakse ka pimedas. Akustilises režiimis koos kuuldava sireeniga võib see olla linnupeletus või teise võimalusena mobiilne häiresüsteem, mis hoiatab sissetungijate eest. Helid ja valgussähvatused on inimestele ja loomadele täiesti kahjutud. Tugev vihmakindel konstruktsioon; saab kasutada kõikjal õues. Väike ja märkamatu; kohe kasutusvalmis. Energiatarve puudub; väga madalad tegevuskulud; hooldust peaaegu ei tehta. Mobiilne lahendus maapinnale või seinakinnitusega.

Kasutamine

Kasutamine

Akude paigaldamine: Te vajate nelja laetavat AA Mignon (NiMH 1,2V) akut seadme toitepinge tagamiseks (need ei sisaldu komplektis). Laadige need täis standardse akulaadija abil. Eemaldage ristpeakruvikeerajaga akusahtli kate seadme tagaküljelt ja sisestage neli akut (kontrollige, et polaarsused on õiged). Paigaldage uuesti kate ja sulgege see tihedalt. Lülitage parempoolne nupp seadme esiküljel asendisse „väljas”, et vältida ebavajalikku energiatarbimist. Märkused akude kohta.Kui anduri „silm” vilgub punaselt seadme kasutamise ajal, annab see märku sellest, et ei ole olnud piisavalt päikesevalgust akude täislaadimiseks. Sellisel juhul on vajalik akud eemaldada ja neid eelnevalt kirjeldatud viisil laadida. Kui seadet ei kasutata pikema aja vältel (näiteks talveperioodil hoiul), on võimalik akude kasutusiga säilitada nende seadmest eemaldamise teel. Laadige need täis enne nende uuesti paigaldamist, kui võtate seadme jälle kasutusele.” PAIGALDAMINE: “Tõrjeseadme paigutus: Keerake komplektis sisalduv metallvarras seadme põhjale. Valige seadme asukoht, võttes arvesse järgmisi punkte: anduri „silm” peab olema suunatud piirkonna suunas, kust soovite häirivaid loomi eemale peletada (ulatus on kuni 10m seadmest 120° kaarena). Ultraheli ei läbi tahkeid objekte, nagu seinad, aiad, puud ja aiamööbel, seetõttu paigaldage seade kohta, kus on võimalikult vähe takistusi; seade tuleks asetada eemale teistest valjudest müraallikatest, nagu rohke liikluskoormusega teed, mänguplatsid vms; päikesepaneel seadme ülaküljel peab saama võimalikult palju päikesevalgust akude laetuse tagamiseks, seega valige päikeseline koht; seade on vihmakindel ja võib paikneda kõikjal väljas. Vajutage metallvarras maapinna sisse, kuni seade asub ligikaudu 15cm kõrgusel maapinnast. Veenduge, et varras on vertikaalne, et „silm” oleks suunatud ette, mitte üles või alla. Juhtseadiste kasutamine: Vasakpoolne nupp-see seadistab seadme töökaugust. Nupu keeramine päripäeva suurendab ulatust nullist kuni 10m ja samuti suurendab „silma” tundlikkust. Parempoolne nupp-see on „väljalülitamise” lüliti ja samuti 3-asendiline valits, mis lubab teil valida, millist liiki loomi soovite peletada. asend 1: hiired ja rotid, asend 2: eelnevalt mainitud loomad ja kassid, nugised, nirgid, kärbid, naaritsa, jänesed, küülikud, oravad ja muud keskmise suurusega loomad, asend 3: eelnevalt mainitud loomad ja rebased, koerad, metssead, hirved ja muud suuremad loomad. Pange tähele, et asendis 3 edastab seade nii ultraheli kui inimestele kuuldavat heli.

использовать

Hoiustamine

Hoiustamine

Te ei tohi seda elektrilist toodet olmejäätmete hulka visata. Viige see oma olmejäätmete ringlussevõtu või töötlemise keskusesse. Nõuetekohase kõrvaldamise suunised leiate oma kohaliku omavalitsuse kõrvaldamist ja ringlussevõttu käsitlevatest eeskirjadest.

место хранения

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Heli võivad kuulda väga tundliku kuulmisega inimesed.

Первая помощь и меры предосторожности