Vesirotilõks SuperCat

Tootekood: 7640104975533
TitleRangeAllahindlus

Ostes 1

30.65
-
+

Hind

30.65
-
+
Tooteid laos:10+tk


16.07.2024
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Swissinno

Otstarve

Hävitav

Sihtgrupp

Mutid, Vesirotid

Kirjeldus

Kvaliteetne lõks, mida kasutatakse vesirottide tõrjeks. Lõksu on lihtne kasutada, sobib 6cm läbimõõduga auku ja ei vaja ulatuslikke kaevamisi. Kui lõks on aktiveeritud, annab see selge maapealse visuaalse signaali: käepide langeb lõksu tagasi.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Toode on ohutu ümbritsevale keskkonnale.

Экологическая безопасность

Hoiustamine

Hoiustamine

Toodet hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas.

место хранения

Хранить продукт в недоступном для детей и домашних питомцев месте.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toode ei sisalda inimeste või loomade tervisele kahjulikke aineid.

Состав и действующее вещество

Продукт не содержит вещества, опасные для здоровья людей и животных.

Kasutamine

Kasutamine

Vesirotilõks paigaldatakse vesiroti käiku, mille asukoha saab kindlaks teha nii, et torkad terve otsaga piigi maasse ja kui see läheb väga kergelt sügavale, seal ongi vesiroti käik. Käigu kohale kaeva 6cm laiune auk ja eemalda ülejäänud muld august. Seejärel paigalda lõks auku ja tõmba käepidemest vedru üles. Vooderda läks väljapoolt mulla, rohu või lehtedega, et käiku ei paistaks valgust. Kui vesirott siseneb lõksu, langeb lõks kinni ja vesirott hukkub. Lõksu tuleb kontrollida iga päev ja vajadusel eemaldada surnud näriline.

использовать

Ловушка для водяных крыс устанавливается в ход, расположение которого можно установить так: если целым концом втыкать пику в землю, там, где она входит легко, там и есть ход. Над ходом выкопать отверстие шириной 6 см, выбрать почву из ямы. Затем поставить ловушку в яму и взвести пружину за ручку. Присыпать ловушку сверху землей, травой или листьями, чтобы в ход не проникал свет. Когда водяная крыса попадет в ловушку, она захлопнется и водяная крыса погибнет. Ловушку нужно проверять каждый день, при необходимости убирать мертвых грызунов.