Külmutava efektiga aerosool Horticom putukate tõrjeks 500ml

Tootekood: 4743153040054
TitleRangeAllahindlus

Ostes 1

6.9113.82
-
+

Hind

6.9113.82
-
+
Tooteid laos:10+tk


21.06.2024
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Horticom

Otstarve

Hävitav

Sihtgrupp

Prussakad, sääsed, herilased, sipelgad

Kirjeldus

Ei sisalda putukamürki. Toode toimib tänu külmutamise tehnoloogiale, mis külmutab putuka koheselt -45°C juures. Pärast esimest kokkupuudet külma aerosooli joaga, putukad surevad või muutuvad mitmeks tunniks uimaseks. Toode on efektiivne roomavate putukate vastu – nagu näiteks prussakad, soomuklased, sipelgad, ämblikud, skorpionid, sajajalgsed, rohelised haisulutikad – Palomena prasina jt. Toimib samuti suurema osa lendavate putukate vastu nagu näiteks sääsed, koid, herilased. NB! Vältimaks putukate rünnakut ära kasuta toodet herilaste, vapsikute, Aasia herilaste pesade hävitamiseks. Toode ei sisalda putukamürki. Toode ei määri ja ei jäta plekke. Seda võib kasutada nii siseruumides kui ka väljas. Samuti valgetel seinadel, kardinatel, riide ja toidu peal. Toode on sobilik kaitseks väikestes ja keskmise suurusega aladel, sobides ka tundlikutesse kohtadesse, kus mürgi kasutamine ei ole võimalik.

Kasutamine

Kasutamine

Raputa toodet enne kasutamist. Pihusta toodet 5-10cm kauguselt otse putuka suunas paar sekundit kuni õhuke kiht jääd tuleb nähtavale. Muuda pihusti asendit olenevalt putuka liigist, mida soovid eemaldada. Lendavate putukate puhul hoia toru suletud asendis st allapoole, et saavutada laiem juga. Roomavate putukate puhul ja lokaalse tõrje puhul, tõsta otsik horisontaalsesse asendisse ja suuna see putuka poole enne pihustile vajutamist. Et vältida kergete putukate eemale puhumist õhu survel, vajuta pihusti päästikut õrnalt, muutes surve tugevust sõrmega.

использовать

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Süsivesinikud C3-4

Состав и действующее вещество

Hoiustamine

Hoiustamine

Kuna gaas külmub koheselt, hoidke see eemal soojusallikatest, kuumutatud pindadest (nagu lambid), sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Kokkupuude kuumutatud pindadega võib põhjustada termaalse šoki ja kohese ägeda reaktsiooni. Hoidke aerosooli lastele kättesaamatus kohas.

место хранения

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Pärast sissehingamist Õhutage ala. Kannatanu viia viivitamatult eemale saastunud piirkonnast ja hoida teda rahulikult hästi ventileeritavas kohas. Halva enesetunde korral pöörduge arsti poole. – Kokkupuutel nahaga: pesta rohke vee ja seebiga. – Pärast silma sattumist: peske kohe ja hoolikalt voolava vee all vähemalt 10 min. – Pärast allaneelamist: Vajadusel võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE (lühinumber 16662) või arstiga. Võimaluse korral aktiivsütt koos klaasi veega.

Первая помощь и меры предосторожности