pH alandaja PeKacid 0-60-20 2kg (mustikas, rodo jt)

TitleRangeAllahindlus

Ostes 1

14.04
-
+

Hind

14.04
-
+
Tooteid laos:10+tk


24.05.2024
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

ICL

Liik

Kastmisväetised

Kirjeldus

pH alandaja on ICL SF patenteeritud vees lahustuv PK väetis, mis sobib ideaalselt põllukultuuride ja mullata põllukultuuride jaoks. Toodet saab kasutada nii kõva veega, kui lubjarikkas pinnases. 100% vees lahustuv. Suur lahustuvus 670 g / l H2O 20 ° C juures. Tugev hapendav jõud – 240 grammi PeKacidi redutseerib 61 mg / liitri HCO3 kohta. Kloriidivaba, madal naatriumisisaldus. PeKacidi võib segada Ca ja Mg-ga. PeKacidi topeltmõju; toitaineid saab fosfaatioonidest H2PO4 ja hapendava toime tõttu takistab PeKacid nende ioonide fikseerumist viljastatud alal.

Kasutamine

Kasutamine

Sobib väetamiseks. Lisaks toitainetega varustamisele takistab selle hapestav toime väetusliinide ummistumist ja reguleerib mulla pH taset toitainete paremaks omastamiseks. Soovitatav lahjendusmäär põhilahuste jaoks = 10-15 kg / 100 liitri vee kohta.

использовать

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Üldlämmastik (N) 0%, fosforpentooksiid (P205) 59%, kaaliumoksiid (K20) 20%

Состав и действующее вещество

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas.

место хранения

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.

Первая помощь и меры предосторожности